Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller temmuz ayı 'İkizler' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, temmuz ayında ikizler burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller temmuz ayı 'İkizler' burcunu yorumluyor

TEMMUZ AYI İKİZLER BURCU YORUMU

Daha fazla para kazanmanın yollarını bulmak için mali durumunuzu gözden geçirmeniz gerektiğini düşünüyor olabilirsiniz. Öyleyse, 4 Temmuz’da yeni ay bu hedefe ulaşmanıza yardımcı olacak. İlerleyen günlerde bir maaş artışı talep edin, harekete geçmek için on gününüz olacak. Utansanız bile bunu yapın çünkü bu tüm yıl içinde maaş artışı alabilmek için en büyük şanslarınızdan biri olacak. Başak burcundaki Jüpiter size yardımcı olacak, bundan cesaret alabilirsiniz, ve her ne kadar bir üstünüz sizi reddedebilecek olsa bile konuşmanızı iyi hazırlayın ve kendinize güvenerek sunun.

İstediğinizin tamamını elde edemezseniz bile bu sizin performansınızdan dolayı değil, işvereninizin kısıtlı bütçesinden dolayı olacaktır. Daha fazla paraya sahip olma şansınız bir yerlerden para kazanma ya da bulmanıza değil, tamamen kazancınıza bağlı. 19 Temmuz’da dolunay size mali işlerinize odaklayacak. Bu defa bir bankadan alabileceğiniz parayla ya da mortgage, banka kredisi, kredi kartı, sigorta şirketi ve bunun gibi diğer para türleriyle ilgili olacak. Artık yılın ortasına geldiniz, bu yüzden muhasebecinizle harcamalarınızı incelemek isteyebilirsiniz. Serbest çalışıyorsanız da, ne kadar vergi öngörmeniz gerektiğini ve emekliliğinize ne kadar ayırabileceğinizi kararlaştırın. Paranızın arttığını görmek güzel bir his olacak. Neden vergilerin ödeme tarihini bekleyesiniz ki? Mali işlerinize odaklanmanız için şimdi en iyi zaman. İşinizde çok yoğun olacaksınız, çünkü Mars altıncı görevler evinizi aydınlatacak ve her ne kadar birçok kişi Temmuz ayını yavaş bir ay olarak görse de siz teslim tarihlerinizi tutturacak ve hızla ilerleyeceksiniz. Ev almanız, satmanız ya da kiralamanız gerekiyorsa 9-10 Temmuz hafta sonu bu konuda başarılı olmak için harika fırsatlarınız olacak. Bu iyi şans getiren Jüpiter ile güneş arasındaki mükemmel açıyla gerçekleşecek. Mobilyaya ihtiyacınız varsa ya da bir ev arkadaşı bulmak istiyorsanız bu aramak için doğru zaman. Jüpiter ev alanınızda, ancak bu yalnızca 9 Eylül’e kadar sürecek. Bu zamana kadar en iyi sonuçları alabilmek için karşınıza çıkan fırsatları kaçırmayın. 1 Eylül ve 16 Eylül’de gelen tutulmalar da planlarınızı daha tutarlı kılmanıza ve hemen ardından işe koyulmanıza yardımcı olabilir.

Bu ay koruyucu gezegeniniz Merkür tüm ay boyunca hareketini sürdürecek. 5 Temmuz’da Merkür Neptün’le mükemmel bir açı yakalayarak sizi o gün son derece yaratıcı ve üretken kılacak. Birileri size gereğinden fazla ödeme yapmanız için ısrar edebilir ya da kabul etmek istemeyeceğiniz koşul ya da eylemleri size kabul ettirmeye çalışabilir. Elinizden geldiğince direnin. 8 Temmuz’da Merkür ve Jüpiter hoş bir biçimde aynı sırada olacak, satın almak, satmak veya pazarlık yapmak için uygun bir zaman. 10 Temmuz’da Merkür Mars’la hoş bir açı yakalayacak, bu yüzden daha fazla para kazanma yollarını bulmak için gözlerinizi açık tutun. 18 Temmuz’da Merkür Satürn’le ideal açıda olacak, bir söz verin ya da bir sözleşme imzalayın. 26 Temmuz’da Merkür artık Jüpiter’e bir mektup gönderip kariyer ilerlemesi ve kâr açısından büyüleyici bir gün oluşturacak. 29 Temmuz’da Merkür Mars’la karşı karşıya gelecek, değer verdiğiniz birine kırıcı sözler söylememeye dikkat edin. Daha sonra sözlerinizden pişmanlık duyabilirsiniz.

Romantizm sizi daha sonra, Venüs’ün 12 Temmuz’da aslan burcuna geçmesiyle bulacak ve sizin için çekici olacak tecrübeler yaşamaya yönelik en büyük şansınız biraz temiz hava almaya ve doğaya yönelmeye bağlı olacak. İster bekar ister ilişkide olun, kısa seyahatler aşk hayatınız için büyülü bir etki yaratacak. 23-24 Temmuz hafta sonunu not edin, ardından aslan burcundaki Merkür’ün koç burcundaki Uranüs’ten baş döndürücü ışınlar alacağı 26 Temmuz da önemli olacak (bu hafta sonu boyunca bu gezegenlerin enerjisi buhar yaratacak). Arkadaşlarınızın sizin için büyük planları olabilir, onları dinleyin ve eşlik edin.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş