Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller temmuz ayı 'Koç' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, temmuz ayında koç burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller temmuz ayı 'Koç' burcunu yorumluyor

TEMMUZ AYI KOÇ BURCU YORUMU

Bundan sonra hayat her gün daha iyiye gidecek sevgili koç. Temmuz ayına başlamadan yalnızca birkaç gün önce, koruyucu gezenin Mars aylarca zayıf bir gerileme harekete yaptıktan sonra düz ilerlemeye başladı. Kendini yerinde sayıyor, iki adım ileri bir adım geri atıyor gibi hissettiysen bunun sebebini artık biliyorsun. Mars’ın yardımı olmadan ilerleme kaydetmek son derece zor. Şimdi tüm bunlar daha iyiye gidecek. Mars şu anda mali sektöründe ve tüm ay orada kalacak, böylece sen de yatırım portföyünde değişiklikler yapmaya hazır olabilirsin. Ya da basitçe israfı önlemek ve senin için en önemli şeylere ayıracak daha fazla paraya sahip olmak için aylık harcamalarına daha yakından bakabilirsin.

4 Temmuz’da yeni ay ev alanında olacak, yani taşınmak ya da değişiklikler yapmak istiyorsan fırsat ilerleyen günlerde gelecek. Tamiratlar yapabilir, dekorasyon düzenlemeleri gerçekleştirebilir, temizlik ve bakım yapabilir ya da yeni ev arkadaşları arayabilirsin. Ev kiralayabilir, alabilir ya da satabilirsin ve bir ev iyileştirme kredisine ya da mortgage’a ihtiyacın varsa yeni ay Mars’a dostça bir yakınlaşmayla dış sınırları içinde olacak (hala sınırlar içinde kalacak), bu da istediğiniz anlaşmaya varabileceğiniz anlamına geliyor. Bu ay son derece ikna edici olacaksınız, sizinle görüşen herkesi ikna

etmeyi başaracaksınız. Temmuz tatil için popüler bir aydır, ancak şimdilik gitmeyin. Ağustos ayında tatilin daha iyi yönleri ortaya çıkacak. Masanızın başında oturmanız gerekiyor çünkü 19 Temmuz’da dolunay kariyerinizde büyük bir sıçrama getirecek, bu yılın en iyi kariyer anlarından biri olabilir. Başkalarının paralarına dair olan sekizinci evinizdeki Mars güzel bir biçimde bu dolunaya yönelmiş olacak, böylece sektörde bugüne dek hiç olmadığı kadar yükselmenizi sağlayacak profesyonel bir teklifle karşılaşabilirsiniz. Bu teklif mali bir teklifle birlikte gelecek ve bu bir prim, ek puan, ön ödeme ya da komisyon ödemesi olabilir ve reddedemeyeceğiniz kadar cömert bir teklif olabilir. Karşı bir teklif tahmin ettiğinizden çok daha cazipken mevcut şirketinizde kalmayı seçebilirsiniz. Bunun dışında bu ay 10 Temmuz pazar günü eşinizi alıp tırmanışa gitmek ya da birlikte spor yapmak için güzel bir gün. Birisiyle görüşüyorsanız ya da uzun, oturmuş bir ilişkiniz varsa 10 Temmuz tam size göre. Dışarıda spor yapın ve günü gülerek ve kendinizi harika hissederek sonlandırın. Güneş gerçek aşk evinizin doğal hakimi, bu yüzden güneş ve Uranüs arasındaki hareketler sayesinde aranızdaki ilişki son derece özel olacak. Uranüs 29 Temmuz’dan itibaren 29 Aralık’a kadar koç’a gerileyecek.

Büyük dış gezegenlerin beş ay boyunca gerilemesi normaldir, bu her yıl olur. Her alanda en yaratıcı zamanınız ayın sonundan önce başlayacak. Yeni biriyle tanıştınız mı? İlk buluşmanız ya da tanışmanız için 1 Temmuz oldukça özel görünüyor, çünkü o gün Venüs ve Jüpiter temas içinde olacak ve siz ile bu çekici kişi arasında harika bir çEkim yaratacak. Ay ikizler ‘de olacak, bu hava burcu sizin ateş burcunuzun olan güneşin daha da parlamasını sağlayacak. İkizler çift bedenli bir burçtur, yani yakında tekrar görüşebilirsiniz. Bir başka tarih mi istiyorsunuz? Buluşmak için Venüs ve Mars’ın önde olacağı 6 Temmuz’u seçin. Bu ikilinin işi bir aşkın başlangıcını tetiklemektir. Harika! Geleneksel yiyecekler satan mütevazi bir restoranda hafif bir yemek planlayın (Venüs Yengeç burcunda). Seksi ve flörtöz bir gece olacak.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş