Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller temmuz ayı 'Oğlak' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, temmuz ayında oğlak burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller temmuz ayı 'Oğlak' burcunu yorumluyor

TEMMUZ AYI OĞLAK BURCU YORUMU

Evlilik ve ciddi ilişki evinizde çok sayıda gezegenle bu ay nişanlanmayı veya evlenmeyi düşünüyor olabilirsiniz. Bu gerçekten harika bir zamanlama olur. Sizinkinden 180 derece açıda yer alan Yengeç burcunda sıralanan çok sayıda tatlı gezegen var: güneş, yeni ay, 4 Temmuz, Venüs ve Merkür – ve bu gezegenler bir sonraki adımın ya da bir ortaklığın iyi bir fikir olabileceğini gösteriyor. Neptün yeni ayla hoş bir açıda olacak, bu da bir sevgi hissini ve yoğun ilhamı ifade ediyor, ve aynı zamanda hediye ve şans dağıtıcısı Jüpiter de bu yeni aya altın ışınlar yayarak bir balayının büyüleyici ve son derece lüks olabileceğini gösteriyor! 4 Temmuz’u izleyen on gün içinde bir tür gelişme göreceksiniz. Yakınlarda kimseyle evlenme ihtimaliniz olmadığını düşünüyorsanız, bu enerjiyi bir iş ortaklığına ya da işbirliğine yöneltebilirsiniz, çünkü yedinci ev ikisini de yönetiyor. Bir çalışan ya da müdürü işe alabilir ya da bir yazım ortağıyla, iş ortağıyla ya da size belirli bir alanda tavsiye verebilecek yeni bir avukatla işbirliğine girmek üzere anlaşabilirsiniz.

Ancak oğlak burcundaki Plüton yedinci evinizde yeni ayın karşısına geçecek. Bu partnerinizin evlenmek isteyeceği ancak sizin emin olmadığınız ve duygularınız konusunda oldukça şiddetli ve açık olabileceğiniz anlamına gelebilir (çok ileri gitmemeye çalışın. Partneriniz fısıldasanız bile sizin düşüncenizi anlayacaktır). İşlerin nasıl yürüdüğü büyük ölçüde size ve harekete geçmek konusunda nasıl hissettiğinize bağlı olacak. Eğer iş ya da sosyal yaşamınızda elinizdekileri almaya hazır güçlü bir rakibiniz varsa kaynaklarınızı önünüze koyup düşünmeniz ve hiçbir koşul altında yenilmeyeceğinizi göstermeniz gerekecek. Soğukkanlı zekanızı kullanmanın (kaba güce başvurmak veya ses yükseltmek yerine) sizi daima olmak istediğiniz yere taşıyacağını zaten biliyorsunuz. Siz bir toprak burcusunuz, daima baskı altında pratik ve düzenli kalabilirsiniz, bu yüzden ne olursa olsun iyi durumda olacaksınız.

Ne de olsa her türlü rakibi saf dışı bırakacak Jüpiter’iniz mükemmel bir konumda. 19 Temmuz’daki dolunay itibariyle ilişkinize ya da diğer önemli konulara dair kafanızdaki soruları yanıtlamış olacaksınız. Dolunayın kendi burcunuza denk gelmesi yılda yalnızca bir kez olur, bu yüzden bu sizin için önemli bir an olabilir, özellikle de doğum gününüz 18 Ocak civarlarındaysa. Mars bu dolunaya karşı çok dost canlısı olacak, yani bu dönemde bir arkadaşınız size çok yardımcı olabilir. Evle ilgili bir iş üzerinde çalışmak istemişsiniz ancak ertelemelerle planlarınız aksamış gibi görünüyor. Bu Mars’ın 19 Nisan’dan bu yana gerilemede olmasından yanaydı, ancak 29 Haziran’da ilerledi. Bu da nihayet evinizde ya da sahip olduğunuz diğer mülklerde büyük bir ilerleme kaydedebileceğiniz anlamına geliyor. Bu ay eve odaklanmak için en iyi günlerinizden biri Mars ve Venüs’ün işbirliği yapacağı 6 Temmuz olacak. Bir mimarınız, tamirciniz, dekoratörünüz ya da evinize yardım eden başka profesyoneller varsa bu kişi bu yakın tarihte sizin için bir hazine olabilir ve harika çözümler sunabilir.

Uranüs 29 Temmuz’dan itibaren beş ay boyunca (normal bir biçimde) gerileyecek, bu yüzden en önemli kararlarınızı daha önce verebilirseniz bu sizin lehinize olur. Aşk hayatınızda mutlu bir birlikteliğiniz varsa bu ay romantizm alanında zirveye ulaşacaksınız. Venüs, dediğimiz gibi ciddi ilişki alanınıza kayıyor ve 1 Temmuz’da büyük mutluluk gezegeni Jüpiter’den altın ışınlar almaya başlayacak. Daha sonra 5 Temmuz günü Neptün Venüs’e ışıyacak ve dikkat çekici bir biçimde bir gün sonra Venüs 6 Temmuz’da çekici Mars gezegeninden titreşimler alacak. Bu sizin için tam bir aşk haftası olacak! Eğer bekarsanız da 6 Temmuz’u seveceksiniz çünkü arkadaşlarınız sizin için çalışıp size bol bol kahkaha ve eğlence getirecek. Bu herkes için altın bir gün! Mutluluğunuz devam edecek: 8 Temmuz’da Merkür ile hediye ve şans dağıtıcısı Jüpiter arasındaki büyülü oyunlar sayesinde seyahat etmek harika olacak.

Uzak bir seyahate çıkın, her dakikasından keyif alacaksınız. 9-10 Temmuz’daki önemli hafta sonu evlenmek ya da nişanlanmak için ideal bir gün olacak. Buna hazır değil misiniz? Belki bu hafta sonu büyük sözler verebilirsiniz. Bu önemli bir gün, çünkü güneş ve Jüpiter uyum içinde olacak. Sizin için ayın en güzel günü bu gün olacak, güç sizi birçok anlamda saracak. Son derece uyumlu başak burcundaki ay da güzel ışınları sizinle olacak. Eğer 9-10 Temmuz’da evlenmiyor ya da nişanlanmıyorsanız bu gün yüklü miktarda para alabilirsiniz. Bu aynı zamanda tüm ay boyunca güçlü olacak yaratıcılığınızı kullanmak için de harika bir gün, ancak özellikle bu hafta sonu boyunca bu sürecek. Uranüs’ün güneş ile zıt gideceği 16 Temmuz günü anlaşma yapmayın ya da herhangi bir sözleşme imzalamayın, para kaybedebilirsiniz. Sevgili oğlak, Temmuz’da sizi çok şey bekliyor. Tadını çıkarın!

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş