Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller temmuz ayı 'Terazi' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, temmuz ayında terazi burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller temmuz ayı 'Terazi' burcunu yorumluyor

TEMMUZ AYI TERAZİ BURCU YORUMU

İşinizi değiştirmek istiyordunuz ama ne zaman harekete geçeceğinizi bilmiyor muydunuz? Bunu bu ay, 4 Temmuz’daki yeni aydan hemen sonra yapın. O zamana kadar burcunuzun üzerinde, gurur, ödül, başarı ve ün evinizde yıldızlı bir taç parıldıyor olacak. Yeteneklerinizi ortaya koyabileceğiniz itibarlı bir iş olanağından faydalanmak için gereken tüm desteği bulacaksınız.

Yeni aylar daima belirdikleri anda en güçlü hallerindedir ve günler geçtikçe zayıflarlar, bu yüzden iş görüşmesi randevularınızı yeni ayın gelmesinden hemen sonra, Temmuz başlarında yapın. Jüpiter bu yeni ayla iyi bir açıda olacak, dolayısıyla sahne arkasındaki güçlü biri (adını vermek istemeyen biri) sizi destekliyor ve siz farkında olmadan ilerlemenize yardımcı oluyor olacak. İş görüşmeleri için 5 Temmuz, 6 Temmuz ya da 8 Temmuz tarihlerini seçin. Dolunay oğlak’tayken, 19 Temmuz’da ya da dört gün önce veya sonrasında dikkatinizin odağı eviniz olacak. Boyacılar, işçiler ya da dekoratörler ayarladıysanız ya da eviniz ya da başka bir mülkünüz için bir dizi tamirat planladıysanız işler şimdi sonlanmaya yaklaşacak. Mars arkadaş canlısı olacak, böylelikle bu değişikliklerle başa çıkmak için bir enerji patlaması yaşayacaksınız ve bunları ödeyebilecek parayı da bulacaksınız.

Satürn dolunaydan uzağa konumlanmış olacak, böylece mülkünüze yönelik çabalarınıza değecek. Tüm ay boyunca harcamalarınız yüksek olacak ancak Ağustos ayında durulacak. Parasız kalma korkularınız – son üç yıl içinde zaman zaman hissettiğiniz korkular- kısa süre sonra siz ilerledikçe boşa düşecek. Yöneticiniz Venüs 1 Temmuz cuma günü Jüpiter ile hoş temaslar kuracak ve bugün bir ilk buluşma büyüleyici geçebilecek, kendinizi hayallere dalmış halde bulabileceksiniz. Bir sonraki döngü tarihi 6 Temmuz olacak, bu gün Venüs sevgilisi Mars ile buluşacak ve iki kişi arasında çekici bir kimya oluşması için klasik bir durum yaşanmış olacak.

6 Temmuz günü tüm Yengeçler aşktan keyif alacak, ancak bekarsanız siz özellikle şanslı olacaksınız. 12 Temmuz’dan 5 Ağustos’a kadar Venüs aslan burcuna girdiğinde aşkı bulmak ve arkadaş çevrenizin keyfini çıkarmak için daha çok olanağınız olacak. Kariyer üzerindeki büyük vurgu yok olmaya başlayacak ve dikkatiniz insanlara/arkadaşlıklara/çevre alanına yönelecek ve hayat aydınlanacak. Bu sizin kariyerden biraz geri çekilip hayatın keyfini çıkarmaya başlamanız için bir başlangıç olacak. Her ne kadar evinizle de meşgul olsanız arkadaşlarınızla bazı olaylar gerçekleşecek ve siz mümkün olan en iyi şekilde görünmek isteyeceksiniz. 20 Temmuz günü sevdiğiniz kişiye bir söz verin.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş