Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller temmuz ayı 'Yengeç' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, temmuz ayında yengeç burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller temmuz ayı 'Yengeç' burcunu yorumluyor

TEMMUZ AYI YENGEÇ BURCU YORUMU

Doğum ayınızın başlamasıyla dört gök cismi –Merkür, Venüs, güneş ve 4 Temmuz’daki yeni ay Yengeç burcunda toplanarak yeni bir yıllık döngü başlatacak. Bu sizin için önemli bir şeyleri başlatmanız için iyi bir fırsat. Neptün size ilham verecek ve şimdi beşinci evinize geçmekte olan Mars da yaratıcı çözümler aramanızı sağlayacak. Kişisel ya da profesyonel amaçlarınıza ulaşmada sizinle tam olarak anlaşamayan bir rakibiniz veya ortağınız aracılığıyla engellerle karşılaşabilirsiniz. Bu kişi ilk bakışta harika görünse de, haritanızdaki güçlü gezegen desteğiyle zafere ulaşmanızı sağlamaya yetecek gücü kendinizde bulacaksınız. Dolunayın oğlak burcuna geçmesinden dört gün sonra, 19 Temmuz günü bir birlikteliğin ya da evliliğin filizlenmesi muhtemel.

Nişanlanabilir ya da evlenebilir, birlikte olduğunuz kişiye bir söz verebilirsiniz. Alternatif olarak, bir kariyer ortaklığında da anlaşabilirsiniz. Bu profesyonel anlamda yayıncı ya da aracı gibi bir uzman tutabilir ya da işleriniz için tavsiyeye ihtiyaç duyduğunuz bir konuda bir avukat tutabilirsiniz. Bu dolunay Marsla ideal açıda olacak, bu yüzden açıkça harekete geçmeye hazır olacaksınız. Oğlak burcunun yöneticisi satürn de hoş bir açıda durarak seçimlerinize uzun vadeli istikrar getiriyor. Bu oldukça olumlu bir dolunay, bu yüzden keyfini çıkarın.

Daha önce, 8 Temmuz günü kanatlı elçi Merkür ve iyi şans gezegeni Jüpiter uyum içinde olacak. Aynı gün e-posta veya mektup yoluyla çok iyi haberler alabilirsiniz ya da bazı belgeler imzalamanız istenebilir. Bunu yapın çünkü başarı ihtimaliniz çok yüksek olacak. Sizin için seyahat de görünüyor, mümkünse 8 Temmuz cuma akşamı yola çıkın ve istediğiniz kadar, muhtemelen 17 Temmuz’a dek kalın. Kariyerinizde Mars’ın nihayet düz gidiyor olması – ki bu Temmuz başlamadan birkaç gün önce, 29 Haziran’da gerçekleşti- sebebiyle etkileyici bir ilerleme kaydedeceksiniz. Şu ana kadar korkmuş olabilirsiniz, çünkü Mars 17 Nisan’dan beri faz dışındaydı. Kimsenin fark etmediğini düşünseniz bile yarışta kalın ve başarılara imza atmayı sürdürün. VIP’lerin düşündüğünüzden çok daha fazla dikkat ettiğinden emin olabilirsiniz. Ekim itibariyle bir terfi alabilir ya da serbest çalışıyorsanız yeni, prestijli bir müşteri kazanabilirsiniz.

Romantik açıdan Temmuz olağanüstü bir ay olabilir çünkü şimdi gerçek aşk alanınıza6 6 gerilemekte olan Mars size yılın en iyi olanaklarını getirecek. Sevdiğiniz ama kaybettiğinizi düşündüğünüz biriyle yeniden birleşmeyi umuyorsanız, harekete geçin. Bir ilişkiniz yoksa iş hayatınız Ağustos ayında yoğunlaşana kadar sosyalleşmek için çabalayın. Medeni durumu ne olursa olsun tüm Yengeçler için, evinizin yakınlarına kısa seyahatler yapmak aşk ateşini yakmak için en iyi seçenek olarak görünüyor, çünkü Jüpiter kısa mesafe seyahat alanınızda konumlanarak bu yakın seyahatleri son derece eğlenceli hale getirecek.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş