Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller temmuz ayını yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, temmuz ayında hangi burcu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller temmuz ayını yorumluyor

Temmuz ayı koç burcu yorumu: Bundan sonra hayat her gün daha iyiye gidecek sevgili koç. Temmuz ayına başlamadan yalnızca birkaç gün önce, koruyucu gezenin Mars aylarca zayıf bir gerileme harekete yaptıktan sonra düz ilerlemeye başladı.
Devamı için tıklayın...

Temmuz ayı boğa burcu yorumu: Aşk hayatınız bu ay biraz iyiye gidecek. Partnerinizle aşk ya da iş konularında farklı bir görüş tutturmayı deneyip fazla ilerleme kaydetmediyseniz, Mars’ın gerilemede olması işinize engel olmuş olabilir.
Devamı için tıklayın...

Temmuz ayı ikizler burcu yorumu: Daha fazla para kazanmanın yollarını bulmak için mali durumunuzu gözden geçirmeniz gerektiğini düşünüyor olabilirsiniz. Öyleyse, 4 Temmuz’da yeni ay bu hedefe ulaşmanıza yardımcı olacak.
Devamı için tıklayın...

Temmuz ayı yengeç burcu yorumu: Doğum ayınızın başlamasıyla dört gök cismi –Merkür, Venüs, güneş ve 4 Temmuz’daki yeni ay Yengeç burcunda toplanarak yeni bir yıllık döngü başlatacak.
Devamı için tıklayın...


Temmuz ayı aslan burcu yorumu: Bu ay işleri ağırdan alın ve çok zorlamayın, çünkü on ikinci evinizdeki gezegenler sizin için en önemli gelişmelerin dışınızda değil, kendi içinizde gerçekleşeceğini söylüyor.
Devamı için tıklayın...

Temmuz ayı başak burcu yorumu: Sizi hafif, esintili, sosyal bir ay bekliyor. 4 Temmuz’daki yeni ay sahneyi hazırlayacak, arkadaşlık, eğlence ve etkinlik evinizi aydınlatacak. Yöneticiniz Merkür ve Venüs güneş ile birlikte yeni aya eşlik ederek masanızın başından kalkıp çantanızı hazırlamanıza sebep olacak mükemmel olanakları fark etmenizi sağlayacak.
Devamı için tıklayın...

Temmuz ayı terazi burcu yorumu: İşinizi değiştirmek istiyordunuz ama ne zaman harekete geçeceğinizi bilmiyor muydunuz? Bunu bu ay, 4 Temmuz’daki yeni aydan hemen sonra yapın. O zamana kadar burcunuzun üzerinde, gurur, ödül, başarı ve ün evinizde yıldızlı bir taç parıldıyor olacak.
Devamı için tıklayın...

Temmuz ayı akrep burcu yorumu: Yurtdışı seyahati alanınızda birçok gezegen dolanıyor, yani tatile çıkabilirseniz bu, özellikle de ayın ilk yarısı, bavullarınızı toplayıp gitmek için harika bir zaman. Gelecek ay kariyeriniz canlanacak ve incelemek isteyeceğiniz birçok olanak olacak.
Devamı için tıklayın...

Temmuz ayı yay burcu yorumu: Bu ay parayı vurgulayacak ancak bazı ayların aksine Temmuz gizli bir kaynaktan gelişmekte olan durumunuza dair iyi haberler getirecek gibi görünüyor ve 4 Temmuz günü yeni aydan hemen sonra gelecek.
Devamı için tıklayın...

Temmuz ayı oğlak burcu yorumu: Evlilik ve ciddi ilişki evinizde çok sayıda gezegenle bu ay nişanlanmayı veya evlenmeyi düşünüyor olabilirsiniz. Bu gerçekten harika bir zamanlama olur.
Devamı için tıklayın...

Temmuz ayı kova burcu yorumu: Diğerleri ofis dışında tatilde olabilir, ancak size ihtiyaç var, bu yüzden en azından Temmuz’un ilk üç haftası yoğun çalışmaya hazır olun.
Devamı için tıklayın...


Temmuz ayı balık burcu yorumu: Bu yıl kariyer ilerlemesinde büyüleyici adımlar attınız ve bunlar devam edecek, ancak Temmuz’un ilk üç haftası her biri gerçek aşk alanınızda parlayan bir dizi gezegenle masanızdan uzaklaşıp kendinizi aşka ve eğlenceye adamak için harika bir şans yakalayacaksınız.
Devamı için tıklayın...

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş