Son Dakika haberlerinde aranılan isim: Cnnturk.com

Türkiye ve Dünya gündeminden güvenilir kaynaklar ile dakika dakika haber paylaşan cnnturk.com, haberleri anında takip etmek isteyen kullanıcılar için ilk sırada yer alıyor.

Son Dakika haberlerinde aranılan isim: Cnnturk.com

Gündem yaratabilmek için sahte haberlerin sıkça paylaşıldığı sosyal ağda, Cnnturk.com kullandığı güvenilir haber kaynakları ve zengin haber içeriği ile gündemden anında haberdar olmak isteyenlerin ilk sırasında yer alıyor.

Dünya, Magazin, Spor, Sağlık, Yaşam, Kültür-Sanat haber içerikleri ve bunun yanı sıra kendi yarattığı özgün haber içerikleri ile her kesime hitap eden haber sitesi Cnnturk.com her ay 20 milyon kullanıcı tarafından takip ediliyor.

Artık her şeye hemen ulaşılmak istenen günümüz toplumunda, mobil erişimin önemi göz ardı edilemez. İşte bu noktadan hareketle Cnnturk.com hem hızlı hem de en sıcak haberleri takip etmek isteyenler için sosyal medyada da oldukça aktif.

Anlık haber paylaşımları

Twitter'da anlık olarak paylaştığı haberler, Youtube'da yaptığı canlı yayınlar, Facebook'tan paylaştığı zengin video içerikleri ile kullanıcıları hem görsel hem de haber niteliği açısından oldukça zengin son dakika gelişmeleri ile buluşturuyor.

Twitter'da 4 milyon 600, Facebook'ta 1 milyon 700 takipçisi ile oldukça geniş bir kitleye doğru, kaliteli ve güvenilir son dakika gelişmelerini aktaran Cnnturk.com, kullanıcılarının gündemin her meselesinden en önce haberdar olması için çalışıyor. Cnnturk.com sadece Türkiye gündemi değil, dünya gündeminden de haberdar olmak isteyenler, gerçekleşen ve gerçekleşecek olan sanatsal aktiviteleri takip etmek isteyenler, spor haberlerini detaylıca okumak ve bilgi edinmek isteyen, magazin gündemini merak eden kitleler için oldukça geniş bir haber yelpazesine sahip.

Yaşadığımız dünyada, içerisinde bulunduğumuz ülkede son dakika neler olduysa, gece gündüz durmadan gündemi merak eden kullanıcılarına hizmet veren Cnnturk.com, Reuters'a göre Türkiye'de internetten haber takip eden kullanıcıların yüzde 31'inin tercihi konumunda.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş