CHP Ali Taran ile anlaşamadı

CHP önceki seçim kampanyasını yürüten reklamcı Ali Taran ile maddi gerekçelerden ötürü anlaşamadı.

CHP Ali Taran ile anlaşamadı

Milliyet Gazetesi'nden Meriç Tafolar'ın haberine göre 7 Haziran seçimlerinde CHP’nin Reklam kampanyasını yürüten Ali Taran ile bu seçimlerde çalışılmayacak. 7 Haziran seçim sürecinde beğenilen, ‘Milletçe Alkışlıyoruz’ ve ‘Gelin Oy Verin Gitsinler’ sloganlarının sahibi olan reklamcı Taran ile maddi gerekçelerle anlaşılamadığı belirtildi.


HAZİNE DESTEĞİ YOK

1 Kasım seçimleri için hazineden destek alınmayacak olması nedeniyle çok düşük bir bütçe ile seçim kampanyasının yürütülecek olması nedeniyle CHP’de Taran yerine tanınırlığı olmayan bir reklamcı ekip ile anlaşmaya varıldı. Bu ekip CHP’nin seçim işlerinden sorumlu komisyonuyla geçtiğimiz hafta Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile de önceki gün toplandı. Reklam kampanyasının eylül ayının sonuna doğru başlatılması öngörülüyor. Kampanyada CHP’nin 7 Haziran sonrası hükümet kurulamaması sürecindeki performansının anlatılması bekleniyor.

SON ŞEKLİNİ ALACAK

CHP’de bu hafta seçim bildirgesine de son şeklinin verilmesi bekleniyor. Genel Başkan Yardımcısı Sencer Ayata koordinasyonunda yürütülen güncelleme çalışmalarının ardından seçim bildirgesinin de aday listesinin kesinleşmesinden birkaç gün sonra kamuoyuna tanıtılması bekleniyor.

Kaynak: www.hurriyet.com.tr

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş