​Albayrak özür diledi

Şehit savcı Mehmet Selim Kiraz'ın oğlu Muhammet'i, futbolcularla tanıştırırken yaptığı hareketler büyük tepki gören Albayrak özür diledi.

​Albayrak özür diledi
Galatasaray antrenmanına gelen şehit savcı Mehmet Selim Kiraz'ın oğlu Muhammet'i, Sneijder ve Melo'ya tanıtırken yaptığı hareketler nedeniyle büyük tepki gören Abdurrahim Albayrak, konu ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.
 
Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, sarı kırmızılı takımın dünkü antrenmanında çekilen ve gündeme bomba gibi düşen görüntüler hakkında konuştu.
31 Mart'ta Çağlayan Adliyesi'nde teröristler tarafından şehit edilen Savcı Mehmet Selim Kiraz'ın oğlu Muhammet'i, Sneijder ve Melo'ya tanıtırken yaptığı el hareketleri nedeniyle ağır eleştirilen alan Albayrak, GS TV'ye yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Dün 23 Nisan vesilesiyle Muhammet'i buraya getirmeye karar vermiştik. Amacımız ona destek vermekti. 2.5 saat içerisinden 2 saniyelik görüntü çıkartmak hiç hoş olmadı. Biz onu buraya mutlu etmek için çağırdık. Benim Sneijder'e anlatış şeklim yanlış anlaşılmış olabilir ancak ben eğer bir yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdiysem tüm Türkiye'den özür diliyorum.”
 
http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/28825795.a

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş