Berkay, kendisini ağlatan amigo Recai'ye tokat attı

Kayseri Valisi, küçük bir çocuğu Fenerbahçe forması giydiği için tribünden çıkarmak isteyen amigo Recai ile çocuğu makamında buluşturdu.

Berkay, kendisini ağlatan amigo Recai'ye tokat attı

Küçük Berkay, kendisini ağlatan Recai’ye tokat attıktan sonra barıştı.

Spor Toto Süper Lig’in 8. haftasında Kayseri’de oynanan Kayserispor - Fenerbahçe maçında babasının kucağında Fenerbahçe formasıyla mücadeleyi izleyen Berkay’a tepki göstermiş ve tribünden çıkmasını istemişti.


Bunun üzerine tehdit mesajları aldığını iddia eden Recai Kahraman, savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu. Yaşanan gelişmeler üzerine Berkay Çoban’ın ailesi ile beraber amigo Recai’yi makamında buluşturan Kayseri Valisi Orhan Düzgün, “18 Ekim tarihinde oynanan maçta Berkay ile ilgili üzücü haberler yansıdı.

Berkay o günden beri yalnız uyuyamıyorBerkay o günden beri yalnız uyuyamıyor

Biz de konuyla ilgili yapmış olduğumuz değerlendirmelerde kendisine kötü söz söylediği düşünülen Recai ile görüştük. Kendisi de özür dilediğini söyledi. Kayserispor yönetimi de bir açıklama yaparak, olayı tasvip etmedi.

Fenerbahçe'den o minik taraftara çağrı!Fenerbahçe'den o minik taraftara çağrı!

Konu değerlendirilecek tabi ama en etkili metodun Recai ile Berkay’ı bir araya getirmek olduğunu düşündük. Önemli olan ayrıştırıcı değil birleştirici olmaktır” dedi. Konuşmanın ardından küçük Berkay’ı kucağına alınan amigo Recai, Berkay’a oyuncak vererek, özür diledi.

Vicdansızlık bu!Vicdansızlık bu!

Recai Kahraman, Berkay’ın gönlünü almak için ‘Öpeyim mi?’ diye sorunca, küçük Berkay da ‘Bakalım’ diyerek cevap verdi. Amigo Recai barışmak istediğini söylediği Berkay’a ‘Bana tokat atta barışalım’ deyince, Berkay, Recai’ye tokat attı. Valilik makamı önünde Berkay’ın babası Ramazan Çoban’dan da helallik isteyen amigo Recai, olayın istem dışı olduğunu söyledi.

Kaynak: www.hurriyet.com.tr

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş