Beşiktaş'ta 2 yıldız için kiralık çözüm

Sosa krizini çözen Kartal tüm enerjisini stoper ve forvete verdi. Gilberto ve Remy’de son aşamaya gelindi. İkisi de sezon sonu satın alınma opsiyonuyla kiralanacak.

Beşiktaş'ta 2 yıldız için kiralık çözüm

SOSA’nın takımda kalmasıyla orta alana transfer yapmaktan vazgeçen Beşiktaş, yeniden tüm konsantrasyonunu stoper ve forvete verdi. Siyah beyazlı yönetim, Brezilyalı stoper Carlos Gilberto ile Fransız golcü Loic Remy’i bitirmek üzere. Beşiktaş, Gilberto’yu satın alma opsiyonuyla kiralamak istiyor. Buna göre sezon sonu Çin’in Shandong Luneng Kulübü’ne 4 milyon Euro ödenecek.

REMY OLMAZSA MBOKANI

Gomez’den umudu kesen yönetim, önceki sezonlarda da gündemine aldığı Fransız golcü Remy için de çalışıyor. Beşiktaş, Chelsea’ye de satın alma opsiyonuyla kiralama teklifinde bulunacak. Bunun için de 6 milyon Euro gözden çıkarıldı. Diğer yandan siyah beyazlılar forvet hattında

Kongolu Mbokani’yi de el altında tutmaya devam ediyor.

MARIO GOMEZ ARTIK HAYAL

BEŞİKTAŞ’ın aylardır nihai kararını vermesini beklediği Mario Gomez, “Türkiye’ye dönme niyetim yok” dedi.Siyah beyazlı yönetimin son bir kez daha görüşmeyi umduğu Alman, “Benim Türkiye’ye dönme gibi bir niyetim yok, kariyerime Avrupa’da devam etmek istiyorum” dedi.

SON BİLETLER ANKARA’DA

BEŞİKTAŞ, kendisine ayrılan Süper Kupa biletlerinin bir bölümünü Ankara Arma AVM’deki Kartal Yuvası’nda satışa sundu. Mağazanın işletmecisi Burak Sür, “Büyük ilgi var. Elimezde sadece 3 bin bilet kaldı” dedi. Biletler 75 ila 150 TL arasında satılıyor.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş