Riekerink maç sonrası sert konuştu

Galatasaray Teknik Direktörü Jan olde Riekerink, Tuzlaspor maçı sonrası çarpıcı açıklamalarda bulundu.

 Riekerink maç sonrası sert konuştu


Ziraat Türkiye Kupası'ndaki 3-2'lik Tuzlaspor maçı sonrası açıklamalarda bulunan Galatasaray Teknik Direktörü Jan Olde Riekerink sert ifadeler kullandı.

"Aldığımız sonuçtan ve oyuncularımın gösterdiği tavırdan utanç duyuyorum" diyen Riekerink, "Benim hazmedemediğim, davranışlarından utanç duyuyorum dediğim, gördüğümüz 2 kırmızı karttı. Devre arasında kırmızı kart görülürse, Konya maçında cezalı olacağını söyledik, uyardık, ama o hareketi yaptılar." dedi.

Holladalı çalıştırıcı, "Mutlaka bazı cezalar olacak ama, bunu burada konuşmam doğru olmaz. Böyle bir maçtan, böyle bir skordan sonra bunu kabullenmek, konuşmak kolay değil. İlk yarıyı böyle tamamlamamamız gerekiyordu, ilk yarının son maçının böyle olmaması gerekiyordu. Transfer dönemi çok çok önemli ve değerlendirmelerimizi yapıyoruz. FFP var, kurallara uymamız lazım." ifadelerini kullandı.

"11 kişi tamamlasaydık, bu maç farklı olabilirdi" diyen Riekerink, "Bugünkü sonuçla, oynamayan oyuncuların performansı bağlı değil. Kupa maçlarına bakıyoruz, bu isimler fark yaratamadı." dedi.

Kaynak: http://www.hurriyet.com.tr

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş