Ronaldinho Antalyaspor’a geliyor

Menajer Ümit Akbulut, Ronaldinho’nun perşembe günü Antalyaspor ile sözleşme imzalayacağını açıkladı.

Ronaldinho Antalyaspor’a geliyor
Antalyaspor Kulübü'nün Ronaldinho transferini bitirmek için yetki verdiği menajer Ümit Akbulut, "Abisi Assis yarın, kendisi ise perşembe günü geliyor" dedi.
Her transfer döneminde Süper Lig’in devleriyle anılan Ronaldinho, bu kez Türkiye’ye geliyor. Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer’in, “Onu yeni stadımız için takıma kazandırmak istiyoruz. Transferin gerçekleşmesi için elimizden geleni yapacağız” sözlerinin ardında yatan gerçek ortaya çıktı.
Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre; kırmızı-beyazlılar’ın bu transferde yetki verdiği menajer Ümit Akbulut, müjde niteliğinde açıklamalar yaptı. Uzun süredir Ronadinho transferi üzerinde yoğun mesai harcadığını ifade eden Akbulut, dünyaca ünlü yıldız oyuncunun gelecek sezon Süper Lig’de Antalyaspor formasını giymesi için hiçbir engel kalmadığını söyledi.

Tribünler dolacak

Şartlar konusunda tam anlamıyla anlaşma sağlandığını ifade eden Akbulut, "Ronaldinho’nun menajerliğini yapan abisi Assis, salı günü (yarın) İstanbul’a geliyor. Detaylar tamamlandıktan sonra ise Ronaldinho perşembe günü gelip Antalyaspor’a imza atacak" diye konuştu.
 
Kaynak: http://www.radikal.com.tr/spor/ronaldinho_persembe_gunu_imza_atacak-1379220

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş