Türkoğlu: ‘Enes’in kafası çalışmıyor siyaset yapmasın’

NBA ekiplerinden Los Angeles Clippers'ın Türk oyuncusu Hidayet Türkoğlu, milli takıma çağrılmayan Enes Kanter'le ilgili olarak konuştu.

Türkoğlu: ‘Enes’in kafası çalışmıyor siyaset yapmasın’

NBA ekiplerinden Los Angeles Clippers'ın Türk oyuncusu Hidayet Türkoğlu, milli takıma çağrılmayan Oklahoma City Thunder oyuncusu Enes Kanter'le de ilgili olarak "Enes'in kafası çalışmıyor, siyaset yapmamalı" dedi.

NBA ekiplerinden Los Angeles Clippers’ın Türk oyuncusu Hidayet Türkoğlu, milli takıma çağrılmayan Oklahoma City Thunder oyuncusu Enes Kanter’le de ilgili olarak "Enes’in kafası çalışmıyor, siyaset yapmamalı” dedi.

Hidayet Türkoğlu, Cumhuriyet'e yaptığı açıklamada, Enes’in milli takım kariyerinin bitirilmesi gerektiğine dikkat çekerek şöyle konuştu:

“Enes’in Allah yardımıcısı olsun, Allah ıslah etsin. Bu insanları kimler nasıl yönetiyor, üzülüyorum. İşin komik tarafı Enes’i yönlendirenlerin Enes’i düşürmüş oldukları durum. Enes’in bazı şeyleri görecek kadar kafası çalışmıyor. Milli takıma alınmadığı zaman mı milli takımın değerini anladı. Herkesin kendi seçimi, o da bunu seçti. Milli takım üzerinden siyaset yapan ve huzur kaçıran kimsenin Milli takım formasında olmasına izin vermem. Ben olsaydım 2 sene önce gülme ‘tweet’i attığı anda milli takım kariyerini noktalardım.”

Kaynak: www.radikal.com.tr

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş