'Aradığım insanı bulamıyorum' diyenlere 8 öneri

Aradığınız kişi ile tanışmak zaman mekan tanımaz.

Ruh eşinizle her an her yerde karşılaşabilirsiniz.

Kütüphane

Kütüphanedesiniz ve kitaplara daldığınız için size doğru yaklaşan karşı cinsinizi fark etmediniz. "Elinizde tuttuğunuz kitabı okumuştumi kesinlikle tavsiye ederim." diyen bir ses. Belki ruh eşiniz olabilir. Çünkü kitap okumak erdemdir.

Uçakta

Yolculuklarda genelde akıllı telefonumuzda ya da tablet, bilgisayar gibi teknolojik aletlerle vaktimizi geçiririz. Fakat hiçbir akıllı cihaz iki insan arasındaki etkileşimi tespit edip size onu haber vermez.

Sıra beklerken

Kaç saat sıra beklediniz? Yarım saat bir saat? Bu süre içinde telefonunuzla uğraşmaktan sizden hoşlanan birini fark etmeyi kaçırmış olabilirsiniz.

Dil okulunda

Sınıfınızdaki arkadaşlarınızı zaten her gün görüyorsunuz, yeni bir dil öğrenmek için gittiğiniz sınıftaki kişileri daha önce görmediniz. Biraz etrafınıza bakın.

Doktor beklerken

Doktordan randevu aldınız ama yine telefonunuzla ilgileniyorsunuz. Belki de sizinle aynı sorunu yaşayan aradığınız kişiyle tanışma fırsatını kaçırmış olabilirsiniz.

Meditasyon kursu

Herhangi bir meditasyon yöntemine mi başvurdunuz? Yalnız olmadığınız belli.

Sosyal aktivite-protesto yürüyüşleri

Gerekli izinleri aldıktan sonra yasalara uygun bir protesto gösterisine katılacaksınız. Belli ki sizinle aynı görüşü paylaşan başkaları da var.

Trafikte

Nasıl olur demeyin? Belki de sizin gibi trafik çilesinden bıkmış birileri vardır. Mutlaka vardır zaten. Trafikte kim hoş vakit geçirir ki?

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş