12 ihtimalle Cem Küçük gazeteci olmasaydı ne olurdu?

Son dönemlerin "nereden bulmuş da yemiş bu yüreği acaba?" diye merak uyandıran ismi Cem Küçük, gazetecilik yapmasaydı ne yapardı dedik ve medyada verdiği sinyallerle birtakım tahminlerde bulunduk.

12 ihtimalle Cem Küçük gazeteci olmasaydı ne olurdu?

İyi bir aktör

İyiyken kötü, kötüyken iyi, bazen dram bazen de komedi...İyi bir aktör, senaryo ne gerektiriyorsa onu oynayandır bilgisiyle Küçük, eline su dökülmesi zor bir aktör olabilirdi.

Legal tetikçilik diye bir meslek tabii ki yok

Tabii ki tetikçilik diye meşru bir meslek olmadığını biliyoruz., yok daha neler? Ama ya olsaydı? Bu alanda kariyer yapanlar arasında Küçük'e de rastlar mıydık acaba?

Adı üzerinde şahane bir U dönüş tabelası

Tabelayı gördünüz dönüş serbest, dönebilirsiniz.

İstatistikçi

Elde ettiği sayısal rakamlara dair alan araştırması veya kaynak taraması yapar mıydı bilmiyoruz. Ama rakamlarla arasının iyi olmasından mütevellit istatistik kurumunda memuriyeti hazır olabilirdi.

Gündüz kuşağı kadın programı sunucusu

Gülben Ergen, Ayşe Arman, Nevşin Mengü, Nazlı Ilıcak ve Deniz Ülkü Arıboğan derken kadınlarla sataşmalı, bağırmalı çağırmalı reytinge oynayan kadın programı sunuculuğunda da iddialı olabilirmiş gibi.

Kanal yöneticisi

Hangi programda kimler olacak, kim kiminle zinhar aynı projede olmayacak vb... Tüm kararları kendi tanzim eden ideal bir kanal yöneticisi olabilirdi belki.

Müzayedeci

Satıyorlar satıyorlarrr Saaaa-tttt-tıııı-laaar!

İcra memuru

Avukatlarla arası nasıl olurdu bilinmez ama birlikte hacze gittiklerinde en önden depara kalkıp, koşarak olay mahalline girecek kadar heyecanlı bir memur olabilirdi.

Hakim

Hakim. İyi ki olmamış diyeceğimiz mesleklerden biri olurdu herhalde kendisi için.

Noter

Kimlerin gerçek, sahici ve yüzde yüz essah islamcı olduğu 9.Noter Cem Küçük huzurunda onaylandı.

Satış-Pazarlama

Tüm ticari ilişkileri bilecek donanımdaki Cem Küçük, satış pazarlama alanında da karlı bir kariyer yapabilirdi.

Arşivci

Bilgi ve belgeleri didik didik ederek, yeni gündemlerde kullanılması için için çarşaf çarşaf yazı, görüntü ve kaydın çetelesini tutabilirdi.

Gazeteci?

Gazetecilikten anladığımız yekten hedef göstermeyi de kapsıyorsa Cem Küçük gazeteci olmaya devam edebilirmiş gibi duruyor. Bu arada bu da 13. bonus tahmin olsun.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş