Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ağustos ayı 'Başak' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, ağustos ayında başak burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ağustos ayı 'Başak' burcunu yorumluyor

AĞUSTOS AYI BAŞAK BURCU YORUMU

2 Ağustos'taki Yeniay senin sırlar evini aydınlatacak, bu nedenle oldukça gizli bir şeylerle uğraşabilirsin ve bazı şeyleri aylarca saklaman gerekebilir. Gizlilik üzerine olan bu vurgu, başka şekilde de ortaya çıkabilir, örneğin, kendini bütün ve dengede hissetmek için canını sıkan bir sorun hakkında netleşmek için bir psikoterapist görmeye karar verebilirsin.

Bu ayın neredeyse tamamı boyunca, sağlıklı kafa ve sağlıklı beden ve ruh konusu gündemde olabilir. Bu ay, sessiz bir ay olacak, bu nedenle doktorunla ya da dişçinle daha önce almak istediğin randevuları ayarlamak için vaktin olacak. Reçetenin değişip değişmediğini görmek için gözlerine baktırmak ya da, mamografi ya da prostat muayenesi, ya da kolonoskopi yaptırmak için de vaktin olacak.

18 Ağustos'ta Kova'daki Dolunay'da da sağlığın bir öncelik olacak. Bunun, daha önce ertelemiş olduğun bir hastane muayenesi, prosedürü ya da ameliyat için doğru zaman olduğuna karar verebilirsin. Böyle bir şey varsa, Ağustos'ta bunu planla. Uranüs bu Dolunay'a karşı arkadaşça olacak, bu da, gerekli araştırmayı yaptıysan ve doktoruna güveniyorsa, mutlu bir çözüme kavuşacağın yönünde güzel bir işaret.

İşte, çalışma arkadaşlarının geldiğini ya da gittiğin, ya da güvendiğin bir asistanın ayrıldığını görebilirsin. Önemli bir proje tamamlanma aşamasına ve sen de kendini, aşırı çalışma ve aşırı yorulmadan korumak için hızını ayarlamak zorundasın. Bu proje, üstün bir gayret gerektirecek. Yardıma ihtiyacın olursa yeni yardımcılar almak ve eğitmek için vaktin olmayacak. Senin yönetici gezegenin Merkür geri dönüşünü yaptıktan sonra işe alım yapmak daha iyi olacak (Merkür, 30 Ağustos-22 Eylül arası geri gidecek). Ay boyunca adaylarla görüşebilirsin ama istediklerini seçmeyi ertelemek en iyisi olacaktır. Seçimlerini sonraki ayın sonlarında yapmalısın.

Evde ilerleme yapmak isteyebilirsin ama özellikle 24 Ağustos'ta ve ona yakın tarihlerde gecikmelerden dolayı rahatsız olabilirsin. Mars, Satürn'le aynı hizada olacak ve bu bir, dur-ilerle durumdur. Derin bir nefes al. Daha iyi günler yolda, emin olabilirsin.

Ayın en güzel günlerinden biri, yönetici gezegenin Merkür'ün, Jüpiter ve Başak ile birleşeceği 22 Ağustos olacak; bu gerçekten de muhteşem ve çok nadir bir durumdur. Bu iki gezegen yine aynı hizaya gelecek olsalar da, önümüzdeki 12 yıl Başak için bu geçerli olmayacak. Bu, senin kariyerin ya da senin için çok önemli kişisel ya da mesleki bir konu için, istisnai bir gün olacak.

Aynı şekilde nadir olan bir diğer yıldız günü, Venüs'ün Jüpiter ve Başak ile tam olarak aynı hizaya geleceği 27 Ağustos olacak; bu gün hafta sonuna denk geliyor. Uzak bir şehre yolculuk yapabilirsin ya da cömert bir çekin sana doğru geldiğini fark edebilirsin. Bu hafta sonu boyunca çok alımlı ve çekici olacaksın; bu senin parlama zamanın. Bir birlikteliğin varsa, partnerine bir sürpriz hazırlayabilirsin. Bekarsan, dolaş ya da bu gün için bir ilk buluşma ayarla. Bebek bekliyorsan, heyecan verici haberler alabilirsin. Hamile kalmak sorun yaşıyorsan, 27 Ağustos'a doğru giden günlerde bir doktora görün.

Bir sonraki ay, 1 Eylül'de Başak'a bir tutulma getiriyor ve 16 Eylül'de senin evlilik/ilişkiler evine getiriyor. Hayat değişiyor, ama her zaman daha iyiye gidiyor.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş