Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ağustos ayı 'İkizler' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, ağustos ayında ikizler burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ağustos ayı 'İkizler' burcunu yorumluyor

AĞUSTOS AYI İKİZLER BURCU YORUMU

Ağustos ayında en çok, iletişim becerilerini en üst seviyede kullanman konusunda vurgu olacak. Yazma, düzeltme, halka hitap etme, öğretme, yazılım kodlama, reklam metin yazarlığı, araştırma, hikayeyi doğrulama, çeviri, pazarlama, sosyal medya, halka ilişkiler ve iletişim sanatlarının diğer aşamaları gündeme gelecek; kendini gösterme şansın olacak. İkizler burcundan bir olarak, bu alanda doğal olarak yeteneklisin ve 2 Ağustos’taki dostane Yeni Ay, yeteneklerini herkese göstermek üzere vitrine çıkarman için sana birçok fırsat sunacak.

Sonunda, başarılı olmanın karşısında hiçbir engel yok, seni yoldan çıkaracak hiçbir gezegen olmadığından, çok şey başarabilirsin. Aslında, bu Yeni Ay’da Satürn seni destekleyecek, bu nedenle işine odaklanırsan, becerilerini tesis etmek ve yeni bir seviyede denemek için bir şansın olacak. Gerçekten de 2 Ağustos, senenin en güzel Yeni Ay’larından birini getiriyor. Entelektüel ve iletişimsel uğraşlar üzerindeki vurgu tüm ay boyunca devam edecek. Mars ayın büyük kısmında Akrep burcunda olacak, bu nedenle yoğun olacaksın; Ağustos’un son günlerine kadar tatil için hiç zamanın olmayacak.

18 Ağustos’ta uyumlu Kova burcunda olacak olan Dolunay, dokuzuncu ev olan uzun yolculuk ve dışarıdaki insanlarla ilişkiler evin ilgiyi üzerine çekecek. Eğlence amacıyla yolculuk yapabilirsin, ya da yurtdışındaki bir firmayla çalışabilirsin, ya da senin yaşadığın ülkede kurulmuş olan ama sahipleri ya da merkezi yabancı bir ülkede olan bir firma ile çalışabilirsin. Haritanın bu kısmı aynı zamanda, yayımcılık ve radyo-televizyon yayıncılığını, yasal faaliyetleri ve akademiyle ilgili konuları ve senin bir üniversitede diploma alma ya da ders verme çabalarını yönetir. Bu konulardan biri ağır basacak ve bu alanda önemli değişim ve ilerlemeler göreceksin. Bu, bilim adamlarına göre "neredeyse" bir tutulma olacak, teknik ayrıntılar açısından tam ay tutulması olmayacak ama yine de, bir şey, önemli bir sonuca ulaşacak. Sonra yeni bir bilgi gelecek ya da yeni bir girişim başlatılacak.

Ay içinde kısa mesafelerde yolculuklar da yapabilirsin, oturduğun yerin 500 millik çevresi içinde. Bu yolculukların amacı iş gibi görünüyor ama aynı zamanda arkadaşlarını ya da kardeşlerini görmek, belki yazlıkta güzel vakit geçirmek için de olabilir.

Bu ay ayrıca, kağıtlar imzalayabilir ve yayımlamak üzere olduğun bir kitapta ilerleme kaydedebilir, bir film stüdyosu senin yazdığın senaryoyu almak isteyebilir, kendi TV ya da radyo şovunu yapma fırsatın olabilir ya da sosyal medyada çalışmak için yeni ve önemli bir fırsat yakalayabilirsin. Ne olacaksa, aniden olacak ve görüşmelerin başlamasından bir arkadaşının rolü olacak.

Yılın en parlak olaylarından biri, ayın sonuna doğru gerçekleşecek. 22 Ağustos mükemmel bir gün getirecek. 21-22 Ağustos (hangi zaman diliminde olduğuna bağlı olarak) yönetici gezegenin Merkür, iyi şans gezegeni Jüpiter ile birleşecek, senin için yılın en iyi zamanlarından birini yaratacak. Ev, mülkiyet ve aileyle ilgili konularda parlak şeyler olacak. Kağıt imzalayacaksan bu günde imzala ve ayın daha sonraki günlerine bırakma.

Sonra, 27 Ağustos'ta, aşk gezegeni Venüs, cömert ve şans veren Jüpiter'le yeniden karşılaşarak, mülkiyet ve aile konularında sevgi dolu bir destek verecek. Bu günde aşk göz kamaştırmalı; evde bir parti verirsen, iki katı göz kamaştırmalı.

30 Ağustos ile 22 Eylül arasından Merkür geri gidecek, bu nedenle Ağustos'un tadını çıkar ve ayın başında üretken ol.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş