Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ağustos ayı 'Yay' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, ağustos ayında yay burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ağustos ayı 'Yay' burcunu yorumluyor

AĞUSTOS AYI YAY BURCU YORUMU

Hiçbir şey bir Yay'ı, yurtdışına yapılacak heyecan verici bir yolculuğun umudu kadar mutlu edemez. 2 Ağustos'ta kardeş ateş burcu Aslan'daki Yeniay, senin uluslararası yolculuk ve yurtdışındaki insanlarla ilişkiler evinde parlayacak. Keyif ya da iş için seyahat edebilirsin ama iki durumda da, yolculuğun olumlu, uzun dönemli gelişmelere sahip olacak. Şimdi Yay içinde bulunan Satürn, Güneş ve Ay'la mükemmel uyum içinde olacak ve bu zamanı, bir gün görmeyi çok istediğin bir yere doğru uçağa binmek için yılın en iyi zamanı haline getirecek. Bu ay, özellikle ayın ilk on günü, yaptıklarının karşılığını alacaksın, bu yüzden bu Yeniay'ı senin için önemli olan bir hayaline ulaşmak için kullan.

Eğer yurtdışına seyahat etmek ya da yurtdışında çalışmak, öncelikler listende yoksa, 2 Ağustos'taki muhteşem Yeniay'ın (2016'nın en iyilerinden biri) başka olası sonuçları olabilir. Medya için heyecan verici bir proje alacaksın - bir dergi için kapak konusu, televizyonda önemli bir belgesel kuşağının yöneticisi olma teklifi ya da kendine ait bir blog açma gibi. Bunların yanında, yasal işlemler yapman gerekiyorsa, bunların senin çıkarına olması muhtemel. Eylül'de üniversiteye gitmek için yapacağın planlar seni heyecanlandıracak.

18 Ağustos'ta önemli bir Dolunay'ın var; dikkatini para kazanmak için kullandığın yola verebilirsin. Ya da, büyük bir alım, sonuçlanabilir ya da ertelenebilir. Büyük bir finansal anlaşmayı sonuçlandırdığında yeni bir gelir akışının ortaya çıkması da mümkün. Kağıt imzalayacaksan, bunu Dolunay'dan dört gün sonra, 22 Ağustos'ta yap. Ün ve başarı evin olan onuncu evinin yöneticisi Merkür, iyi şans gezegeni Jüpiter'le birleşecek; bu yıl için önemli bir olay. Bu, sana kesinlikle hak ettiğin olumlu bir ün sağlayacak olan olağanüstü bir gün.

Sonraki iki muhteşem gün, 26-27 Ağustos olacak; Venüs, prestijli başarı evi olan onuncu evde Venüs, Jüpiter ile aynı hizaya gelecek. Bu zamanda, önemli kişiler, iş arkadaşların ve sana bağlı çalışanların tamamı başarını alkışlayacaklar. Son zamanlarda kusursuz bir şekilde tamamladığın bir proje, yoluna dökülen konfeti yağmurunun sebebi olacak ve bu sadece bir başlangıç; bunun sonunda daha karmaşık projeler gelecek. Ayrıca, bir arkadaş ya da dahil olduğun bir profesyoneller grubu, senin sektörün tepesine çıkmanda faydalı olacak.

Bu senin için çok önemli bir zaman çünkü sonunda Mars, cesaretin, gücün ve kararlılığın savaşçı gezegeni, Yay'da olacak. Bu, diğer burçların geriye çekileceği ve sana yol vereceği anlamına geliyor. Herkes Mars'ı kendi burcunda görme şansını yakalar ama bu senin zamanın ve 27 Eylül'e kadar sürecek. 5 Mart'tan itibaren Mars senin burcundaydı (Mars'ın Akrep'e döndüğü Haziran ve Temmuz hariç). Mars'ın uzun geri dönüşü bitti; şimdi Başak'ta, senin ün ve şöhret evinde parlıyor; ayrıca tüm gücüyle parlıyor ve artık geri çekilmiyor.

22 Ağustos'la beraber Mars tam gücüne döndü. Uzaydaki tüm gezegenler, senin on yıllardır görmediğin bir desteği sağlamak için uygun konuma geçmek üzere yavaşça hareket ediyorlar. Gelecek ay, 1 Eylül tutulması, kariyerin için, 15 Eylül tutulması ise, evin için daha fazla haber getirecek. Hazır ol; tüm gözler senin üzerinde olacak. Bir terfi için çabalıyorsan, bu, balonların salındığı, insanların alkışladığı ve senin teşekkür konuşması yaptığın zaman olacak. 2016'nın en heyecan verici zamanı; unutulmaz olacak!

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş