Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller şubat ayını yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, şubat ayında hangi burcu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller şubat ayını yorumluyor

aralık ayı koç burcu yorumu

ŞUBAT AYI KOÇ BURCU YORUMU

Şubat her açıdan sizi tatmin edecek, verimli bir ay olacak. Ayın başında Satürn, Güneş, Pluto ve Mars’la ideal açıda. Bu da iş kazançlarınızın artmasına yardımcı oluyor. Yönetici gezegeniniz Mars, Akrep burcunda ve başkalarının parasını temsil eden sekizinci evinizde. Mars buradayken masraflarınızın arttığını hissedebilirsiniz. Ama aynı zamanda daha çok kazanmak için motivasyonunuzun da arttığını göreceksiniz. 9 Şubat’ta Venüs ve Jüpiter birleştiğinde çalıştığınız sektörde itibarınızı artıracak fırsat önünüze çıkacak.

9 Şubat’taki yeniayla birlikte pek çok sosyal aktivite de beliriyor. Takip eden iki haftada arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirecek, daha çok dışarı çıkacak, daha çok eğleneceksiniz. Uranüs ve Satürn’ün olumlu etkileri sayesinde yeni arkadaşlar edinebilir, belki bir kulübe katılabilirsiniz.

Sevgililer Günü tam hayalinizdeki gibi geçecek. Yönetici gezegeniniz Mars, Jüpiter’le harika bir açı içinde. Bu da çok seveceğiniz bir hediye alma ihtimalinizi yükseltiyor. Acaba bu bir pırlanta olabilir mi? Bekleyip göreceğiz!

Arkadaşlarla sürpriz karşılaşmalar da bu ayın spontane gelişmelerinden olacak. Mars ayın ikinci yarısında da masraflarınızı artırmaya devam edecek. Bu yüzden sosyal hayatınızın hareketliliğiyle banka hesabınızı iyi dengelemeye çalışın. Neyse ki Mars 5 Mart’ta Yay burcuna geçiyor. Bu tarihten sonra masraflarınızda ani bir düşüş hissedeceksiniz.

16 Şubat’ta Venüs Kova burcuna girdiğinde yeni bir sosyal trend daha başlayacak. 12 Mart’a kadar giyinip, süslenip dışarı çıkmak için pek çok sebebiniz olacak.

22 Şubat’taki dolunay iş yerinde uzun süredir uğraştığınız bir projenin tamamlanmasını işaret edebilir. Bu dolunay sırasında etkili olan Neptün, hayal gücünüzü tetikliyor, yaratıcılığınızı besliyor.

29 Şubat’ta Venüs ve Satürn ideal açıda olacak. Eğer sevgilinize ciddi bir teklifte bulunmak için bekliyorsanız, bu tarihi seçin. Gezegenler emrinize amade melekler gibi yanı başınızda sevgili Koç!

aralık ayı boğa burcu yorumu

ŞUBAT AYI BOĞA BURCU YORUMU

Kariyerinizin için 2016’nın en önemli ayına giriyorsunuz. 8 Şubat’taki yeniay muhteşem kariyer fırsatlarının kapısını açıyor. Önünüze gelen her teklifi dikkatlice değerlendirin. Aralarından biri mutlaka ilginizi çekecek. Yeniay ve Güneş, şöhreti temsil eden onuncu evinizi aydınlatıyor. Diğer taraftan da Satürn sayesinde elinize yüklü miktarda para geçebilir. Bunun ikramiye, transfer ücreti ya da komisyon olma ihtimali yüksek.

Bu sıralar kendi işinize kurmaya çalışıyor olabilirsiniz, eğer öyleyse zamanlamanız harika. Hiç gecikmeden harekete geçin. 12 Şubat’ta Mars Jüpiter’le yakınlaşıyor. Venüs de 16 Şubat’ta kariyer evinize giriyor. Bu tarihler arasında popülariteniz artıyor, yıldızınız parlıyor.

8 Şubat’taki tatlı yeniay aşk hayatınıza da enerji getiriyor. Romantizmi temsil eden beşinci evinizde doğan ay, aşk için önünüzde yeni bir yol açıyor. Eğer bekarsanız, hayatınızı değiştirecek biriyle tanışmak için 2016’nın en güzel fırsatını yakalayacaksınız. Eğer bir ilişkiniz varsa, bu yeniay sırasında bir bebek haberi alabilirsiniz.

13-14 Şubat en harika hafta sonlarından biri olacak. Mars ve Jüpiter aşk için ideal koşulları sağlıyor. Bu sırada Ay da Boğa burcundan geçiyor; aşıklar için gerekli tüm romantik ihtiyaçlar karşılanıyor. Ama bu beş yıldız romantizm trendinin sonu değil. 22 Şubat’ta da beşinci aşk evinizde çok heyecan verici gelişmeler yaşanacak. Konu büyük ihtimalle hamilelik ya da çocuklar olacak. Aile konusunda kalbinize dokunacak bir haftayla bu ayı tamamlayacaksınız.

aralık ayı ikizler burcu yorumu

ŞUBAT AYI İKİZLER BURCU YORUMU

Şubat’ta hayat güzel sevgili İkizler. 8 Şubat’taki yeniay ve onu takip eden birkaç gün macera dolu seyahatlerin ya da yabancı şirketlerle çalışma fırsatının kapısını açıyor. Entelekt]el olarak ufkunuz genişliyor. Bu süreçte orijinal fikirler geliştiriyorsunuz. Daha büyük düşünmeye başlıyor, karşılığında etkileyici sonuçlar alıyorsunuz.Eğer yaratıcı fikirleriniz karşılığında para kazanıyorsanız, bu ay karşılaşacağınız pozitif geri dönüşe inanamayacaksınız. Özellikle 22 Şubat’taki dolunayda yıldızınız parlayacak.

Medya, akademi, hukuk ve göçmenlik/vatandaşlık gibi alanlarda bu ay iyi haberler alacaksınız. 2016’nın en mutlu ayında bir uzun yolculuk sürpriziyle şaşırabilirsiniz. Spontane bir şekilde uçağa atlayıp seyahate çıkabilirsiniz. 8 Şubat’taki yeniay bu seyahat trendini tetikleyecek.

İş yerinde yoğun günler geçiriyorsunuz. Ama hem her şeye yetişiyor, hem de size verilen görevlerin ustaca altından kalkıyorsunuz.

22 Şubat’taki dolunayda ilginiz biraz daha ailenize kayıyor.Uzun zamandır sonuç almayı beklediğiniz bir konu nihayet tamamlanıyor. Yeni evinizin tapusunu alabilir, kira kontratı imzalayabilir, tadilatları bitirebilirsiniz.

Neptün Güneş’le yakınlaşırken evinizde su baskınlarına dikkat edin. Eğer evinizle ilgili bir mesele yoksa, yakın ailenizle ilgili müjdeli haberler alabilirsiniz.

16 Şubat’ta Venüs Kova burcuna geçiyor ve 12 Mart’a kadar da burada kalacak. Bu tarihler arasında gardırobunuzu yenileyin, saç modelinizi değiştirin. Dış görünüşünüze yapacağınız yatırım sosyal ortamlarda kendinize güveninizi artıracak. Eğer evliyseniz yeni tarzınız, eşinizin gözlerini kamaştıracak.

aralık ayı yengeç burcu yorumu

ŞUBAT AYI YENGEÇ BURCU YORUMU

8 Şubat’taki muhteşem yeniay para durumunuzu hizaya sokmanız için ideal koşulları sağlıyor. Gereksiz masraflarınızı gözden geçirin ve yatırımlarınızı büyütmenin yollarını arayın. Bu trend yaklaşık iki hafta sürecek. Özellikle ilk haftasında önümüzdeki yıl boyunca maddi durumunuzu etkileyecek kararlar alacaksınız.

Ayın ilk haftası Mars ve Pluto’nun etkisiyle sevgilinizle birlikte yaşamak gibi ciddi kararlar alabilirsiniz. Romantik havanın etkisiyle Sevgililer Günü’nü erken yaşayabilirsiniz.

13-14 Şubat’ta seyahat olasılığınız var. Mars aşk, Jüpiter seyahat evinizde. Bu hafta sonu iki kişilik bir rezervasyon yaptırıp, yılın en romantik kaçamağını unutulmaz bir anıya dönüştürebilirsiniz.

22 Şubat’taki dolunayda da bir seyahat fırsatı görünüyor. Yine sevgiliniz ya da eşinizle 20-21 Şubat hafta sonunda yakın bir yerlere yolculuk yapabilirsiniz. Bu tarihlerde Neptün ve Güneş’in açısı dikkatli olmanızı öğütlüyor. Yolu iyi bildiğinizden, ihtiyacınız olan her şeyi yanınıza aldığınızdan emin olun. Neptün zaman zaman kafa karıştırıcı olabilir.

Aynı zamanda hava durumunu da takip edin; yine Neptün’ün etkisiyle yolda ağır yağışa yakalanmanız mümkün. Neptün’ün ayla zıt açısı da partnerinizle aranızda bir yanlış anlaşılma olmasına yol açabilir.

Eğer koşullar bu hafta sonu tatilini zorlaştırıyorsa, 26 Şubat’ta bir fırsatınız daha olacak. Merkür ve Uranüs’ün olumlu açısı sayesinde spontane bir şekilde yola çıkıp, doğayla iç içe bir yerde, partnerinizle birlikte huzur bulabilirsiniz.

Eğer bekarsanız, bu tatilde aşk meleğinin oku size bulabilir, sevgili Yengeç!

aralık ayı aslan burcu yorumu

ŞUBAT AYI ASLAN BURCU YORUMU

Şu sıralar aklınızda partneriniz var. Bu ay düşünmek için en uygun şey, çünkü Sevgililer Günü geliyor. Şubat, ilişkisi olan Aslanlar’a yarayacak.

İlişkinizi bir adım ileriye taşıyacak kararlar vereceksiniz. Nişan ya da nikahınızı planlayabilir, bebek sahibi olmayı düşünebilirsiniz. Bunların biri ya da hepsi hayaliniz olabilir. Belki de bir kısmı çoktan gerçekleşmiş olabilir. Ne olursa olsun, bu ay, hayatın size getirdiği neşe dolu olaylar için minnet dolacaksınız.

Eğer bekarsanız, 13 Şubat’ta size uygun biriyle tanışabilirsiniz. Evinizde bir parti verin ve arkadaşlarınıza size uygun gördükleri tanıdıklarını çağırmalarını söyleyin. Aksiyon gezegeni Mars, Jüpiter’le ideal açıda bulunuyor. 13 Şubat Cumartesi aşk hayatınızı değiştirecek gün olabilir.

Bu ay aklınızda bir de evle ilgili meseleler var. Eğer taşınmak istiyorsanız Mars tüm ay boyunca önünüze ciddi fırsatlar çıkaracak. Mars’ın enerjisi işlerin çabuk hallolmasına yardımcı olacak. Ev konuları için en ideal iki gün 13-14 Şubat. Bu hafta sonunu verimli kullanmaya dikkat edin.

Parasal anlamda, şu sıralar harika gidiyorsunuz. Jüpiter’in geliri temsil eden ikinci evinize 10 yılda birlik nadir ziyaretinin etkisi Eylül’e kadar sürecek. Eğer zam istediyseniz ya da yeni maaş anlaşması yapıyorsanız 22 Şubat’ı çevreleyen dört gün bu konuları tartışmak için ideal.

Neptün 22 Şubat’taki dolunayla ters açı içinde. Dolayısıyla masaya yatırdığınız konuların netliğini bozan bazı durumlar olabilir. Çok soru sormaktan kaçınmayın. Ne istediğinizden ve ne aldığınızdan kesin emin olmadan el sıkışmayın. Öte yandan Neptün’ün varlığı yaratıcı yönünüzü tetikleyerek yeni fikirlerle etrafınızdakileri etkilemenize yardımcı olacak.

26 Şubat’ta ilişki evinizdeki Merkür, sürpriz gezegeni Uranüs’le buluşuyor. Bu tarihte çok hoşunuza gidecek bir mesaj alabilir ya da romantik bir tatile çıkabilirsiniz. Ne olursa olsun, ayın son hafta sonu büyülü geçecek.

aralık ayı başak burcu yorumu

ŞUBAT AYI BAŞAK BURCU YORUMU

8 Şubat’taki yeniayla birlikte iş yoğunluğunuz artıyor. Başak entelektüel bir burçtur; her zaman yeni şeyler öğrenmeye, sınırlarını zorlamaya hazırdır. Bu yeni ay da Uranüs’ten aldığı enerjiyle sizi yeniliklerle tanıştırıyor. Satürn de bu sırada mükemmel açıda olacak. Bu da şimdi ortaya çıkaracağınız işin uzun soluklu olacağını, zamanın sınavından geçeceğini gösteriyor.

Mars üçüncü evinizden size enerji vermeyi sürdürüyor; ki bu sizin için ideal bir durum, çünkü Başaklar genellikle işler yavaşladıkça hemen sıkılmaya başlarlar. Şubat bu yılın en üretken aylarından biri. Nisan’da Mars gerilemeye başlamadan ne kadar çok iş bitirebilirseniz kâr.

Eğer sevgilinizle ya da eşinizle biraz nefes alıp, kısa bir kaçamak yapmak istiyorsanız, 13-14 Şubat hafta sonunu tercih edin. Beş yıldızlı bir otelde yer ayırtın. Şu sıralar iyi giden para durumunuz sayesinde, biraz şımarıklık yapmaya hakkınız var. Mars, Başak burcundaki Jüpiter’le harika bir açıda olacak. Bu hafta sonunu sihirli havasını bozmaya kimsenin gücü yetmeyecek. Hayatınızda biri yoksa, bu hafta sonu çıkacağınız bir tatilde yeni aşkınızla tanışabilirsiniz.

2016’nın en tatlı dolunaylarından biri 22 Şubat’a denk geliyor. Ve tam da burcunuzda doğuyor sevgili Başak! Bu dolunayla birlikte sizin için çok önemli olan bir konu sonuca ulaşıyor. Bu ilişkiniz ya da iş projenizle ilgili olabilir. Aylar hatta yıllardır bu anı bekliyor olabilirsiniz. Şimdi, geleceğe yeni bir heyecan ve hevesle bakmaya başlayacaksınız. Neptün de bu dolunayla ilişki içinde. Eğer ilişkiniz varsa, partneriniz de bu önemli olayın parçası olacak.

Şubat mutlu bir ay ama kendinizi fazla hayallere kaptırmamaya da dikkat edin. Neptün bazen gözünüze bir sis perdesi çeker. Bazı şeyleri net anlayamayabilirsiniz. Bu yüzden kararlarınızdan yüzde 100 emin olun. Detaylara dikkat edin, sonrasında hayal kırıklığına uğramayın.

aralık ayı terazi burcu yorumu

ŞUBAT AYI TERAZİ BURCU YORUMU

Çok şanslısınız sevgili Terazi. Şubat, ayın 8’indeki muhteşem yeniayın aşk evinizde doğuşuyla harika bir açılış yapıyor. Yeniay onu takip eden iki hafta içinde yeni kapılar açar. Bu kez Uranüs sürpriz öğesini, Satürn uzun soluklu güven duygusunu garantiliyor. Her şey tam da Sevgililer Günü öncesine denk geliyor.

Eğer çocuklarınız varsa, onlar da bu kutlu dönemin parçası olacak. Bir bebek sahibi olmayı düşünüyorsanız, bu ay isteğiniz gerçekleşebilir ya da aileden bir yeni bir bebek müjdesi verebilir.

Venüs 16 Şubat’ta aşk, çocuklar ve yaratıcılığı temsil eden evinize girecek. Bu da partneriniz ve ailenizle mutluluğunuzu iki katına çıkaracak. Aynı zamanda bu dönemde hayal gücünüzün de zenginleştiğini göreceksiniz.

Bu ay normalden fazla para harcıyor olabilirsiniz. Ama masraflarınızın yarattığı dengesizlik Mart ayının ilk haftasında düzene girecek. 13 Şubat’ta Mars ve Jüpiter ideal açıdayken parayla ilgili sevindirici haberler alabilirsiniz.

Bu yoğun geçecek ayda kendinizi fazla yormamaya dikkat edin. Yoksa 22 Şubat’taki dolunayda biraz halsiz hissedebilirsiniz. Şubat yılın en üretken aylarından biri. Çok iş halledip, ortaya çıkardıklarınızla gurur duyabilirsiniz. Neptün ve Güneş’in açısı sanatsal güdülerinizi uyarıyor. 22 Şubat’taki dolunay sırasında isle ilgili yaratıcılık gerektiren bir karar vermeniz istenebilir.

Aynı zamanda bu dolunay sırasında bir sır açığa çıkabilir. Bu sizin ya da bir başkasının sırrı olabilir. Eğer başkası hakkındaysa, bu size tamamen sürpriz olacak. Duyduklarınız hakkında bir değerlendirme yapıp, önemli bir karar vermeniz gerekecek.

aralık ayı akrep burcu yorumu

ŞUBAT AYI AKREP BURCU YORUMU

Yönetici gezegeniniz Mars hâlâ burcunuzda ve size iyi haberleri var. Geçen ay ilerlemek için bol motivasyonunuz vardı fakat Merkür’ün gerilemesi sebebiyle istediğiniz tempoyu yakalayamamıştınız. Oturup beklemek hiç size göre değil. Ama Merkür gerilemesine karşı gelmek de elinizde değildi. Şimdi sizi durduran hiçbir şey yok; tam hız ilerleyebilirsiniz sevgili Akrep!

İşler nisan-eylül arası yavaşlayacak, dolayısıyla şimdi gaza basmanın tam zamanı. Şubat’ın ortasında işlerin fark edilir bir biçimde hızlandığını hissedeceksiniz. Mars da başarı hırsınızı körüklüyor. Fikirlerinizi tutkuyla savunacak, enerjinizin cazibesiyle çevrenizdekileri etkileyeceksiniz.

Eğer ev, gayrimenkul, aile gibi konularda aklınıza takılan sorular varsa 8 Şubat’ta karşınızda bir çözüm yolu çıkabilir. Satürn 8 Şubat’taki yeniayla pozitif bir açı yapıyor. Bu da verdiğiniz kararların uzun süre sağlam kalacağının güvencesini veriyor.

Akrep burcundaki Mars kendinizi seksi ve karizmatik hissetmenize yardımcı oluyor. Başkaları üzerinde nasıl bir etki bıraktığınızı farkında olmayabilirsiniz, ama şu sıralar herkesin gözü üzerinizde. 22 Şubat’taki dolunay sırasında bir kutlamaya katılabilirsiniz. En çok burada çevrenizdekiler üzerinde bıraktığınız etkiyi hissedeceksiniz.

Jüpiter ve Mars’ın tam Sevgililer Günü sırasında bir araya gelmesi sayesinde, klişe gibi görünen bu günü, büyülü bir anıya çevirebilirsiniz. Eğer bekarsanız, Oğlak burcundaki Venüs sayesinde katıldığınız bir partide yeni biriyle tanışabilirsiniz. Bu kişi sizden birkaç yaş büyük olabilir. 9-10 Şubat da yine Venüs’ün etkisiyle aşk için ideal tarihler.

Şubat inanılmaz sosyal bir ay. 22 Şubat’taki dolunayda da lüks bir davete katılabilirsiniz. Bu dolunay Neptün’ün ilham veren, şiirsel enerjisinden etkileniyor. 20-22 Şubat arası dokunduğunuz her şeyde sihirli, güzellikle dolu bir iz bırakıyorsunuz.

aralık ayı yay burcu yorumu

ŞUBAT AYI YAY BURCU YORUMU

Şubat ayı, Mars ve Pluto’nun buluşmasıyla para konusunda müjdeli haberlerle açılıyor. 22 Şubat’taki dolunaydan sonra bu haberler daha da parlak olacak. Neptün’ün varlığı yaratıcılığınızı tetikliyor, görsel projelerdeki başarı şansınızı artırıyor.

Bu ay çok yoğun geçecek. Detayları kaçırmamaya dikkat edin. Merkür artık gerilemediği için Ocak’tan beri tıkanıp kalan sorunların hepsi birer birer çözülecek.

Eğer imzalamanız gereken bir kontrat ya da sözleşme varsa Venüs ve Jüpiter’in buluştuğu 10 Şubat’ı tercih edin. 25 Şubat’taki Merkür-Satürn buluşması da lehinize işleyecek.

8 Şubat’taki yeniaydan sonra önünüze pek çok seyahat fırsatı çıkabilir. Biraz hava değişikliği ise ilgili perspektifinizin genişlemesine de yardımcı olabilir. Gideceğiniz seyahatler genellikle uzun yolculuklar olmayacak fakat kesinlikle keyif alacaksınız. Büyük ihtimalle aniden karar verip, çantanızı toplayıp spontane bir kaçamak yapacaksınız. Uranüs’ün varlığı planların içindeki sürpriz öğesinin altını çiziyor.

13-14 Şubat hafta sonunda bir iş seyahatine çıkabilirsiniz. Bu seyahat 12-15 Şubat aralığına da yayılabilir. Yanınızda partnerinizle ya da bir iş arkadaşınızla gidebilirsiniz.

Bu ay yaratıcı beyin fırtınası için harika bir gün olan 26 Şubat’la kapanıyor. Merkür Uranüs’le yakın ilişki içinde, ve aklınızda ışıl ışıl ampuller çakıyor. Bu enerjiyi önünüzdeki projelere kanalize etmeyi başarırsanız sonuçlar göz kamaştırıcı olacak.

aralık ayı oğlak burcu yorumu

ŞUBAT AYI OĞLAK BURCU YORUMU

Şubat, pek çok şey başaracağınız güçlü bir ay olacak. 8 Şubat’taki yeniayla birlikte para odak noktanız olacak. Uranüs’ün pozitif etkisiyle para meselelerini dert etmektense, alacağınız müjdeli haberlerin tadını çıkaracaksınız. Yönetici gezegeniniz Satürn de yeniayla yaptığı olumlu açı sayesinde bu ayı para konusunda yılın en güçlü dönemi yapıyor.

22 Şubat’taki dolunay sırasında önünüze seyahat fırsatı çıkabilir. Dolunayla birlikte yabancı yerlere ve kültürlere merakınızın arttığını hissedeceksiniz. Bu sırada yolculuk planınız yoksa, yabancılarla çalışacağınız bir projenin içine de girebilirsiniz. Göçmenlik, vatandaşlık, pasaport, yeşil kart ve vize gibi konular da gündeme gelebilir. Mahkemeyle işiniz varsa, sonuçlar lehinize gelişecek. Medya ve akademi alanlarıyla ilgili her konu başarının kapısını açacak.

Neptün’ün Güneş’le zıt açıda olması sebebiyle bu ay normalden fazla para harcadığınızı farkedebilirsiniz. Sosyal hayatınız ve beraber vakit geçirdiğiniz insanlar sebebiyle kredi kartınızı ne kadar sık kullandığınızı unutabilirsiniz. Neptün’ün durumu aynı zamanda sözleşmelere imza atmak için de kötü bir zaman olduğunu söylüyor. Detaylara dikkat etmezseniz bazı anlaşmalar size pahalıya patlayabilir. Önemli kağıtları imzalamak için 26 Şubat’ı beklemeniz akıllıca olur. Merkür ve Jüpiter güçlerini birleştirdiğinde sonuçlar çok daha verimli olacaktır. Bu tarih aynı zamanda bir hafta sonu kaçamağı planlamak için de ideal.

Aşk hayatınıza gelince… Venüs 1-16 Şubat arası Oğlak burcunda olacak. Bu dönemi dış görünüşe yatırım yaparak değerlendirin. Cazibeniz şubatın ilk yarısında hissedilir bir biçimde artacak. Bu sıralar dışarı çıkıp sosyalleşin. 9 Şubat bunun için harika bir gün. Hatta Venüs ve Jüpiter’in buluşmasıyla yılın en romantik günlerinden biri.

14 Şubat Sevgililer Günü de bu altın döneme denk düşüyor. Ay, uyumlu burcunuz Boğa'da olacak. Mars ve Jüpiter de romantik bir gece için gerekli tüm koşulları sağlayacak. Hafta sonu sevgiliniz ya da eşinizle ufak bir tatile çıkarsanız yılın en özel zamanlarından birini geçirebilirsiniz.

aralık ayı kova burcu yorumu

ARALIK AYI KOVA BURCU YORUMU

Kova burçları hayat rutin ve sıradan gitmeye başladığında hemen sıkılmaya başlar. Ama merak etmeyin, bu ay bu durumun tam tersiyle karşılaşacaksınız. Yönetici gezegeniniz Uranüs Güneş’le yakınlaşıyor. Ayın başında karşılaşacağınız sürprizlerin hepsi olumlu olacak.

8 Şubat’taki yeniay burcunuzda doğuyor. Uranüs’ün de etkisiyle yeni bir girişimde bulunabilir, yaşam tarzınızı değiştirecek önemli bir adım atabilir ya da hayatınızı uzun yıllar etkileyecek bir tecrübe yaşayabilirsiniz. Bu sırada istikrar gezegeni Satürn de hizmetinizde. Yeniayı takip eden iki haftada olacak olaylar uzun vadeli kazanımların temelini atacak.

22 Şubat’taki dolunayda aklınızda para konuları olacak. Bankaya borcunuz varsa onu ödeyebilir, ev satın almak için ön ödeme yapabilir, kredi kartınızı temizleyebilirsiniz. Neptün, bu dolunay sırasında aktif olacak. Pozitif etkilerinin yanında, zaman zaman bilgiyi perdelemek, gizlemek gibi durumlara da yol açabilir. Dolayısıyla bu dönemde önemli anlaşmalara imza atmayın.

16 Şubat – 12 Mart arası Venüs Kova burcunda olacak. Bu da romantizm için harika bir dönemi işaret ediyor. İster bekar, ister bir ilişki içinde olun bu sosyal hayatınızın fark edilir biçimde hızlandığını göreceksiniz.

aralık ayı balık burcu yorumu

ŞUBAT AYI BALIK BURCU YORUMU

Mars, Akrep burcunu turlarken Güneş’le şahane bir açı içinde. Bu da şubat ayının özellikle para konusunda müjdeli haberlerle başlamasını sağlıyor.

Yönetici gezegeniniz Neptün ve dokuzuncu evinizdeki Mars medya, uzak seyahat, yabancı ülkelerle iletişim, akademik çalışma ve felsefe gibi alanların önünü açıyor. Bu alanlardan herhangi biriyle ilgileniyorsanız, Şubat ayında büyük adımlar atacaksınız.

Eğer evinizin görünümünü elden geçirmek istiyorsanız ya da misafir ağırlayacaksınız bunun için de pek çok fırsatınız olacak. 6-7 Şubat hafta sonu parti vermek için ideal. 25-26 Şubat evinizin dekorasyonunu yenilemek, alışveriş yapmak için çok uygun.

8 Şubat’taki yeniayla birlikte sağlıkla ilgili bir konu gündeminizde olacak. Ya kendiniz ya da bir akrabanız için hastaneye gitmeniz gerekebilir. Eğer hamileyseniz doktor randevunuzda güzel haberler alacaksınız. Sürprizlerin gezegeni Uranüs bu ay size sağlık konusunda da müjdeler hazırlıyor.

22 Şubat’taki dolunayda gözleriniz ve kalbiniz partnerinizde olacak. Sevgililer Günü hafta sonundan itibaren hissedeceğiniz yakınlık ay sonuna kadar devam edecek. Aşkı temsil eden beşinci evinizde doğan dolunay, çocuk meselesini gündeme getirecek. Eğer evliyseniz bebek sahibi olmayı planlayabilirsiniz. Eğer zaten çocuklarınız varsa, onlarla yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Eğer bekarsanız Şubat’ın ilk haftası, Oğlak burcundaki Venüs’ün etkisiyle sizin hizmetinizde. Yeni biriyle tanışabilir, arkadaşlarınızla her zaman olduğundan fazla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş