Erdoğan, Boğaziçi Köprüsü'nde bir intiharı önledi

Boğaziçi Köprüsü bugün öğle saatlerinde yine bir intihar girişimine sahne oldu.

Erdoğan, Boğaziçi Köprüsü'nde bir intiharı önledi

  Polis intihar etmek isteyen kişiyi ikna etmeye çalışırken o sırada mucize gibi bir olay yaşandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konvoyu Avrupa yakasına geçiyordu. İntihar olayını gören Cumhurbaşkanı konvoyunu durdurarak korumalarını köprüden atlamaya teşebbüs eden vatandaşın yanına gönderdi. Korumalar vatandaşı alarak Erdoğan’ın makam aracına getirdi. Vatandaş Erdoğan’ın elini öptü. Cumhurbaşkanı’yla bir süre konuştu.

  İstanbul'da bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Boğaziçi Köprüsü korkuluklarına çıkarak intihar girişiminde bulunan bir kişiyi ikna ederek girişiminden vazgeçirdi.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, cuma namazını Üsküdar'daki Hazreti Ali Camii'nde kıldı. Erdoğan, namaz sonrası Beşiktaş'taki Mabeyn Köşkü'ne doğru yola çıktı.

  Erdoğan'ın konvoyu ilerlerken Boğaziçi Köprüsü üzerinde durdu. Erdoğan'ın korumaları, korkuluklarda intihar girişiminde bulunan kişinin yanına gitti. Bu sırada makam aracının camı açan Erdoğan, köprü korkuluklarındaki kişiyi yanına çağırdı.

  İntihar girişiminden vazgeçen kişi, Erdoğan'ın yanına gitti. Erdoğan, elini öpen kişiyle bir süre konuştu. Siirtli olduğunu ve ailevi problemler nedeniyle bunalıma girdiğini belirten kişi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür etti.

  Kaynak: www.hurriyet.com.tr

  Emoji ile tepki ver!

  Yorumunu Paylaş