Evinizde kendinizi daha mutlu hissetmeniz için 7 dekorasyon fikri

Evinizi neşeli ve ilham verici bir yer yapmaya yardımcı 7 fikir karşınızda.

Evinizde kendinizi daha mutlu hissetmeniz için 7 dekorasyon fikri

Dışarıda kendinizi çok mutlu ama eve geldiğinizde enerjinizin düştüğünü mü hissediyorsunuz? Cevabınız 'evet' ise evinizi yenilemenin ve yazın pozitif enerjisini içeri davet etmenin zamanı gelmiş demektir.

1. Tüm değişiklikler temizlikle başlar. Tüm pencereleri temizleyin, açın ve evinizi havalandırın. Eski ve uzun süredir kullanmadığınız eşyalardan kurtulun. Daha rahat nefes aldığınızı hissedeceksiniz.

2. Evinize sarı, açık yeşil, turkuaz, ya da nane gibi hafif ve taze renkler uygulamayı deneyin. Duvarları ya da mobilyaların rengini değiştiremiyorsanız, perde, çiçek ve kırlentlerle evinizi renklendirin.

3. Çiçekler ve bitkiler evinize hayat getirir. Size kesinlikle ilham ve neşe verecektir. Farklı çeşitlerde vazo ve saksı bulabilirsiniz.

4. Yeterince cesursanız duvarlarınızı canlı bir renkte boyayabilirsiniz. Ya da duvar kağıdı uygulayabilirsiniz.

5. Country tarzı uygulayıp, kendinizi bir kasabada ya da kır evinde yaşıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Taze çiçekler, ahşap mobilyalar, çiçek desenli tekstiller...

6. Detaylara önem verin. Desenini beğendiğiniz yemek takımları, kupalar, çay fincanları alabilirsiniz.

7. Değişiklik yapmak için çok para harcamanız gerekmiyor. eski bir eşyanızı boyayabilir ya da farklı bir amaçla kullanabilirsiniz.

8. Yaz ayları değişikliğin ve yenilenmenin zamanıdır. Siz de bu değişikliğe evinizden başlayabilirsiniz.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş