Çevremizdeki çiftleri 9 adımda tanıma rehberi

Herkes kendi ilişkisinin benzersiz olduğunu düşünüyor. Peki hiç fotoğrafınıza dışarıdan baktınız mı? Hangi tür çift olduğunu merak edenler, sizleri aşağı alalım.

Güçlü çift.

İlginç, başarılı ve iyi görünümlü. Dışarıdan görenler için inanılmayacak kadar mutlular. Birbirlerini tamamlıyorlar ve her zaman mükemmel görünüyorlar. Gerçekten öyle olup olmadıkları büyük bir soru işareti?

Tartışan çift.

Sürekli dır dır edip birbirleriyle tartışırlar, mekan ya da diğer arkadaşları umurlarında olmaz. Sonrasında hiçbir şey olmamış gibi davranmaya devam ederler.

Hem çift hem de en iyi arkadaş.

Her yere birlikte gidip her aktiviteyi birlikte yaparlar. Temizlik ya da maç farketmez. Birbirlerinin kişisel ihtiyaçlarını en ince ayrıntısına kadar bilip alışverişlerini yapabilirler.

Ofis çifti.

Aynı plazada çalışır ögle yemeklerini birlikte yer, birlikte eve dönerler. Hoş ofis çifti olup böyle yaşamayanlar da var ama sıkıcı olanlarını anlatmak daha zevkli.

Spor salonu çifti.

Hayatlarını iyi beslenmeye ve spora adamış bu çiftler aldıkları kaloriler ve kaslarıyla birbirleriyle yarışırlar. Yazarken bile sıkıldım…

Seyehatçi çift.

Sürekli seyahat eden ve facebook’tan fotoğraf paylaşan bu sevimli çiftler, ortak hesaplara sahiptir ve bol bol öpücüklü iletiler girerler. Hoş facebook olmasaydı da eve davet ettikleri arkadaşlarına albümlerini gösterirlerdi. Neyse kurtuluşunuz yok o seyahat fotoğrafları beğenilecek.

Instagram çifti.

Bol tagli öpücüklü bir sosyal medya çifti daha… Portreler hep gülümseyerek ve üstten çekilir. Aşk dolu cümlelerle süslenir.

Ev arkadaşı çiftler.

Birlikte uyuyup birlikte uyanırlar, ev işlerini birlikte yapıp yemeklerini birlikte pişirirler… (Acaba tuvalete de birlikte mi gidiyorlar?)

Tatlı çiftler.

Kaç yıldır birlikte olduğunu unutmuş ama ilişkileri hala ilk gün tazeliğinde ve mutludurlar. Çevrelerine verdikleri enerji mükemmeldir.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş