Günün öne çıkan haberleriyle GünDemli 5 çayı / 23 Haziran 2016

Yoğun gündemli bir günün daha sonuna yaklaşırken, bugünü şöyle tavşankanı demli bir çayla taçlandırmaya ne dersiniz? Hadi öyleyse yaslanın arkanıza, günün önde gelen gelişmeleriyle ‘GünDemli 5 çayı’ başlıyor!

Günün öne çıkan haberleriyle GünDemli 5 çayı / 23 Haziran 2016

1. İçişleri Bakanlığı, Niğde’de IŞİD’cilerin öldürdüğü Turan Yaşar’ın yakınlarının tazminat talebine, “Devletin kusuru yoktur. Tazminatı IŞİD’ci saldırganlardan isteyin” yanıtı verdi.
Haber detayı...

İçişleri Bakanlığı: Tazminatı IŞİD’ci teröristlerden alın

2. İstanbul depremi hangi ilçeyi kaç şiddetinde etkileyecek?
Haber detayı...

İstanbul depremi hangi ilçeyi kaç şiddetinde etkileyecek?

3. Fatih Terim'den 21 kişi hakkında suç duyurusu: Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, EURO 2016'daki İspanya maçı sonrası kendisine, kızı Buse Terim'e ve damadı Volkan Bahçekapılı'ya sosyal medya üzerinden hakaret eden 21 kişi hakkında suç duyurusunda bulundu.
Haber detayı...

Fatih Terim'den 21 kişi hakkında suç duyurusu

4. İzmir'de gece yarısı roket atarlı saldırı: İzmir'deki saldırı ile ilgili son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. İzmir'de, Bayındır İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne teröristlerce roketatarlı saldırı düzenlendi. Edinilen bilgiye göre, olay saat 23.30 sıralarında meydana geldi.
Haber detayı...

İzmir'de gece yarısı roket atarlı saldırı

5. PKK'nın 3 kampı hedefte: Diyarbakır'da PKK'ya karşı yürütülen operasyonlar sürüyor. Lice, Hazro ve Kocaköy ilçelerinin 39 köyünde bugün saat 03.00’den itibaren sokağa çıkma yasağı getirildi.
Haber detayı...

PKK'nın 3 kampı hedefte

6. Emekli ve memura bayramda zamlı maaş müjdesi: Memur ve emekliler Ramazan Bayramı’nda maaşlarını zamlı alacak.
Haber detayı...

Emekli ve memura bayramda zamlı maaş müjdesi

7. Trabzon'da 28 Ekim 2015'de oynanan Trabzonspor-Gaziantep maçından sonra hakemlerin stadyumda rehin tutulması için talimat verdiği öne sürülen ve olaydan sonra yaptığı açıklamada yer alan, "Ben kadın gibi 100 sene yaşayacak yerde adam gibi bir sene yaşarım" sözleri nedeniyle mahkemelik olan ve duruşmalara katılmayan,Trabzonspor Kulübü eski Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu hakkında yakalama kararı çıktı.
Haber detayı...

Trabzonspor eski başkanı hakkında yakalama kararı

8. Rusya'dan Türkiye'ye davet: Rusya Dışişleri Bakanı Yardımcısı Vailiy Nebenzya, Türkiye'yi Soçi'de gerçekleşecek Karadeniz Ekonomik İşbirliği Örgütü toplantısına davet ettiklerini açıkladı.
Haber detayı...

Rusya'dan Türkiye'ye davet

9. İşte İngiltere'de referandumdan önceki son anket!
Haber detayı...

İşte İngiltere'de referandumdan önceki son anket!

10. Kayseri'de, 'paralel yapı' soruşturmasına yönelik operasyon kapsamında Melikşah Üniversitesi'nin bağlı olduğu Burç Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfı'na mahkemece kayyum atandı.
Haber detayı...

Melikşah Üniversitesi'ne kayyum atandı

11. MHP Grup Başkanvekilliği görevinden dün istifa eden Oktay Vural, MHP'nin geleceği kaotik bir sürece sokulamaz. MHP'de yenilenmeye ve silkinmeye ihtiyaç var. Dedikodu mekanizmaları bizi kopuşa sürüklüyor" açıklamasını yaptı.
Haber detayı...

Oktay Vural: 'MHP'de yenilenmeye ihtiyaç var'

12. İftarda kar yiyerek serinliyorlar: Adana'da 50 dereceyi bulan sıcakta serinlemek isteyen vatandaşlar, iftar öncesi Demirkazık Dağları'ndan kamyonetlerle getirilen karları satın alıp yemek için uzun kuyruklar oluşturdu.
Haber detayı...

İftarda kar yiyerek serinliyorlar

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş