İşte Jolie-Pitt çiftini ayıran öpüşme

ABD'li ünlü oyuncu Angelina Jolie, Brad Pitt'ten boşanmak için dava açtı.

İşte Jolie-Pitt çiftini ayıran öpüşme


ABD'li yıldız Angelina Jolie, kendisi gibi oyuncu olan eşi Brad Pitt'ten boşanıyor. Çiftin boşanmasına, Fransız aktris Marion Cotillard'ın sebep olduğu öne sürülüyor.
Amerikan basınına yansıyan haberlere göre, 41 yaşındaki Jolie, 52 yaşındaki eşi Brad Pitt'ten boşanmak için dava açtı.
2004 yılında birlikte olmaya başlayan çift, Ağustos 2014'te Fransa'da evlenmişti.
Jolie-Pitt çiftinin üçü biyolojik, üçü de evlatlık olmak üzere altı çocuğu bulunuyor. Boşanma davası açan Jolie'nin altı çocuğunun velayetini istediği bildirildi. Ancak Pitt'in, çocuklarının velayetini Jolie'ye bırakmak istemediği belirtildi.
Bir süre önce, Pitt’in, eşini 40 yaşındaki Fransız aktris Marion Cotillard ile aldattığı yazılmıştı.
Ünlü magazin sitesi TMZ, yıldız oyuncu Jolie'nin Pitt'ten; alkol, marihuana ve öfke kontrolü gibi konulardaki sorunları nedeniyle boşanmak istediğine dair iddialar da olduğunu ancak bu duyumların teyit edilemediğini belirtti.
Cotillard, ünlü Fransız şarkıcı Edith Piaf'ı canlandırdığı 2007 yapımı "La môme" (Kaldırım Serçesi) filmiyle "En İyi Kadın Oyuncu" dalında Oscar kazanmıştı.
Fransız aktrisin Paris'teki ailesine yakın bir kaynak ise Daily Mail gazetesine yaptığı açıklamada, Jolie-Pitt çiftinin boşanmasına neden olduğu sürülen Cotillard'ın 43 yaşındaki aktör Guillaume Canet ile ilişkisinin sürdüğünü söyledi. Kaynak, "Bunlar Marion'ın duymak istemediği iddialar. Guillaume'u Brad ile aldattığına dair iddialar onu kesinlikle yıkacaktır" dedi.
2007 senesinden beri birlikte olan ancak evlenmeyen Cotillard-Canet çiftinin Marcel adında beş yaşında bir çocuğu bulunuyor.
Brad Pitt ve Marion Cotillard'ın başrollerinde oynadığı "Allied" filmi Kasım ayında vizyona girecek. Pitt ve Cotillard, 1942 yılında geçen filmde, bir Alman yetkiliyi öldürmek için görevlendirilen ve daha sonra birbirlerine aşık olarak evlenen iki suikastçıyı canlandırıyor.
ABD medyası çekimler sırasında Pitt ve Cotillard arasında gözlemlenen "elektriğe" dikkat çekerken, en fazla öne çıkarılan sahne ikilinin otomobilde ateşli biçimde öpüştükleri bölüm olmuştu.Filmin senaryosu, Jolie-Pitt çiftinin aşk öyküsünü de akıllara getirdi. 2005 yapımı "Mr and Mrs Smith" filminde, evli bir suikastçı çifti oynayan ikili, sette birbirlerine aşık olmuş ve Pitt kısa süre sonra da o dönemki eşi Jennifer Aniston'dan boşanmıştı.
Pitt'e yakın kaynakların TMZ'ye verdiği bilgiye göre, 52 yaşındaki aktör, kendisi hakkında "çocuklarına yönelik potansiyel bir tehdit oluşturduğu" yönünde haberler yaymakla suçladığı eşi Jolie'ye oldukça kızgın.
İddiaya göre Pitt, eşinin boşanma davası açacağından da Pazar günü, yani Jolie'nin resmi evrakları sunduğu günden sadece 24 saat önce haberdar oldu.

Kaynak: http://www.hurriyet.com.tr

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş