Kadınların hayatını kolaylaştıran 9 kurtarıcı

Kısa zamanda hazırlanıp gecenin en güzel kadını olmak istiyorsunuz değil mi? O zaman listemizedeki ipuçları sizlerin yardımcısı olabilir, üstelik acısız… Şimdi ‘kadınların hazırlanması bitmek bilmez’ diyenler düşünsün!

 1. Oje kurutucu


  Oje sürmek ve özellikle aceleniz varsa bozulmadan kurumasını sağlamak o anda dünyanın en büyük sorunudur. Çok şükür ki artık kurutucular var ve kadınlar daha özgür.

 2. Bronzlaştırıcı vücut spreyi


  Özellikle yaz aylarının ilk günlerinde bembeyaz bacaklarla dolaşmak bir kadın için en büyük ceza olabilir. Artık bundan kurtulmak çok kolay, alın bir bronzlaştırıcı sprey ve özgür bacakların keyini çıkartın.

 3. Balerin ayakkabısı=Pisi pisi


  Muhteşem görünen stilettoların ne kadar can yaktığını giymeyen bilemez. Peki gece sonunda eve dönerken onlardan kurtulmaya ne dersiniz? Korkmayın pisi pisiler küçük çantaların içine rahatça sığabilirler ve siz de kuğu gibi sekebilirsiniz.

 4. Kuru şampuan


  Kuaföre ya da duşa girecek vakti olmayan kadınların bir digger büyük kurtarıcısı. Yağlanmış saç diplerine uygulayıp kurutucuyla hacimlendiriyorsunuz ve mis gibi kokusuyla duştan çıkmış gibi salınıyorsunuz.
 5. Ayakkabı içi silikon tabanlık


  Uzun saatler ve o güzel topuklu ayakkabılar… Cümlenin sonunu okurken tabanlarınızda tekrar o sinsi acıyı hissettiniz değil mi? Artık rahatlayın, acıya son veren silikon tabanlar hayatınızı kurtaracak.

 6. Epilasyon


  Artık ağda ya da tıraşla uğraşmak zaman kaybı olduğu kadar oldukça da démodé. Ev tipi lazer epilasyon aletleri hayatınızın geri kalanında kıldan tüyden şeyler için acı çekmenizi ya da vakit kaybetmenizi önleyecek.

 7. Topuk koruyucu


  Arnavut kaldırımlar, çimenler ve düz olmayan tüm zeminler artık en sevdiğiniz ve çokça para verdiğiniz ayakkabılarınızın katili olamayacaklar. Artık topuk koruyucular var ve ayakkabılarınızla siz daha mutlusunuz.

 8. Dekolte sütyeni


  Şeffaf askılı ya da slikon sütyen… Bu iki zevksiz şeyi erkekler kadar kadınlar da görmek istemiyor. Kurtarıcımız yeni dekolte sütyenler. Gardrobunuzun vazgeçilmezi olacaklar.
 9. Tampon


  Kabul edin artık pedlerden kurtulma yaşınız geldi. Özgür hissetmek ve istediğiniz kıyafeti rahatça giymek istiyorsanız bezlenmekten vazgeçin. Artık bebek değilsiniz.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş