Moda ikonu gibi olmak o kadar da zor değil!

Şu yakıcı yaz günlerinde bir de ne giysem derdine düşmeyin diye, sizin için işte modanın trendleri...

Yazın en sıcak günlerini yaşadığımız bu aylar tam ‘ne bulduysam giydim çıktım’ havaları. Ama dolabınızdaki her parçaya güveniniz sonsuz ise tabii... Her parçayı ‘giydim oldu’ diye birleştiremiyorsunuz. Modaya uygun olmak isterken tarifi mümkün olmayan başka bir şey olunuyor çoğu zaman. Kendimden biliyorum, kombin yapmak zor zanaat. Hatta yaprak sarma yapmak mı, kombin yapmak mı daha zor derseniz, kombin yapmak diyebilirim. Bu durumda olanların çoğunlukta olduğunu düşününce, dünya modasına bir bakalım dedim, onlarda durum nedir diye? İşte sonuçlar...

1. Miley Cyrus'ın tercihi açık renk oversize bir jean ve ekoseli kırmızı bir gömlek. Giy çık kavramının hakkını fazlasıyla vermiş.

2. Aynalı güneş gözlükleri tabii ki yine en çok tercih edilenlerden! Her kombinin en kolay tamamlayıcısı.

3. Bu sezon ayaklar bir yıldız gibi parlıyor. Spor ya da klasik fark etmiyor, her kombin taşlı payetli bir ayakkabıyla tamamlanıyor.

4. Boyfriend yırtık jeanler ve tek bant ince topuk ayakkabılar günün her saati için uygun.

5. Ve bir deri ceket, bir kızın kıyafet dolabı için en önde gelen kurtarıcıdır.

6. Bir küçük beyaz elbise ve açık renk oversize bir kot ceket, sezonun gözde parçası güneş gözlükleriyle çok cool olmamış mı?

7. Floral desen bu yıl en çok karşılaştığımız desen türü. Her ne şekilde kullanılırsa kullanılsın, kişiyi bir yıldıza dönüştürüyor.

8. Rahatına düşkünlerin imdadına bu yıl kimonolar koşuyor. Bu rahat ama trend parçalar sezonun en iyi tamamlayıcılarından...

9. Siyah ve beyaz... Modası belki de hiç geçmeyen iki renk. Bu renkten minik etek ceketler ve bootieler ile yapacağınız kombinler sizi o takip ettiğiniz moda ikonlarının çizgisine yaklaştıracak.

10. Bu sezon bir büyük metal kolyeniz illa ki bulunsun.

11. Hatırlatmadan geçmeyelim, bu iki parçalı minik setler bu yaz çok moda!

12. Ve bu saçlardaki anneanne rengi de sezonun vazgeçilmezlerinden, haberiniz olsun...

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş