Oğlak burcundan arkadaşı olanların bildiği 10 davranış

Her zaman başarılı, sabırlı ve inatçı oğlak burçlarına istediklerini alma konusunda kimse ellerine su dökemez. Hedefe kitlenen bu füzeleri incelemeye başlayalım.

Ben. Ben. Ben…

Önce ‘ben’dir. Kendisini düşünür. En büyük dert, tasa, ihtiyaç ya da olması gereken neyse öncelik onundur. Onun istekleri karşılanmalıdır.

Kavgada eline kimse su dökemez.

Tartışırken gıcık etmeye bayılır. Manipüle eder ve sonunda her türlü haklı çıkar.

İnsanları kullanmaya bayılır.

Sevdikleri kişileri kullanmaya bayılırlar. Herkes ona hizmet etmeli, ihtiyaçlarını karşılanmalıdır. Hemen korkmayın iyi bir haberim var, sevdikleri kişiler için sonsuz kredileri vardır. Ellerinden gelen tüm yardımı yaparlar.

Paranoya ve kıskançlığı bir potada eritir.

Kıskançlığını yansıtmayı ve güçsüz görünmeyi sevmez. Saçma olduğunu bile bile paranoyalar yaratır ve bu durumu kendi içinde yaşar. Bu düşüncelerini paylaşmayı sevmez ve yüzlerine vurulmasını da istemez.

Kariyer hırsı sarmış dört bir yanını.

İşleri önceliklidir ve her şeyi işlerine bağlarlar. İşleri kötüyse aşkları da kötü gider. Dengeyi bir türlü kuramazlar. Aile, iş ve aşk çemberi içinde debelenip dururlar.

Güç ve güven karakterinin en büyük sorunu.

Başlarına ne geliyorsa bundan dolayı gelir. Güçsüz görünmeyi sevmezler. Yakınındakileri kontrol altında tutmaya çalışır ve sürekli kendisini haklı görürler.

Kafasına koyduğu her şeyi yapar.

Kararlıdır. Kafasını kesseler boynunu eğmez. Sonuna kadar gider. Eğer sizi aklına koymuşsa kaçamazsınız ona göre tedbirinizi alınız.

Kendi çemberinin içinde yaşamaya bayılır.

Yarattığı çemberin içine herkesi almaz. Özenle seçer ve dahil eder. Eğer o çemberin içine girmişseniz sizi asla dışarıya çıkartmaz. Sildiyse de müthiş siler ve ne olduğunu anlayamazsınız.

Diğer adları sabır taşıdır.

Çabuk vazgeçmezler, müthiş sabırlıdırlar. Bardağı son damlasına kadar doldurmayı beklerler. İnfilak ettiklerinde de karşı taraf sadece şaşırır, olanlara inanamaz.

Maceracı değildir.

Tutuculuk ve bağlılık konusunda bir numaradır. Maceralara yelken açmayı pek sevmez. Yaşadıkları ilişkideki tüm sıkıntıları sırtlamayı tercih eder ve bağlandıysa asla değiştirmezler.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş