Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buluyor

Pantene Altın Kelebek Ödülleri 43. kez sahiplerini buluyor. Sunuculuğu Okan Bayülgen ve oyuncu Pelin Akil Altan'ın üstlendiği gece, CNN TÜRK ve Kanal D'den canlı olarak yayınlanıyor.

Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buluyor

Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan P&G markası Pantene işbirliğiyle bu yıl 43.'sü düzenlenen, televizyon ve müzik dünyasının en iyilerinin ödüllendirileceği Pantene Altın Kelebek Ödülleri, şovmen Okan Bayülgen ve başarılı oyuncu Pelin Akil Altan’ın sunumuyla ekrana geliyor. Kırmızı halıdan sahneye birçok sürprizin yaşanacağı, yıldızlar geçidi havasında ilerleyecek tören, birçok yeniliğe ev sahipliği yapacak. Görkemli gecenin kırmızı halı geçişi ve tören, CNN TÜRK ve Kanal D'den canlı olarak yayınlanıyor.

Bir kadının kırmızı halıda ışıltısını tamamlayan en önemli unsur saçlarıdır. Saç bakımında dünyanın lider markası olan Pantene, bu özel gece için Türkiye’nin Yıldızı Parlayan sanatçılarına eşlik edecek. Altın Kelebek tarihinde bu yıl ikincisi verilecek olan “Pantene Yıldızı Parlayanlar” kategorisinde; Türk Pop Müziğinde sağlam adımlarla ilerleyen Simge Sağın, Kara Sevda'nın Asu’su Melisa Aslı Pamuk ve Bodrum Masalı’nın Su'yu Dilan Çiçek Deniz ödül alacak.

Pantene Altın Kelebek Özel jürisinin, güçlü ve sağlıklı görünen saçlarına göre seçerek belirlediği 10 şanslı Pantene Kızı'nın da kırmızı halıda olacağı gece renkli görüntülere sahne olacak.

Kaynak: http://www.hurriyet.com.tr

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş