Kahve siparişin seni ele veriyor

İşte kahvesel karakterler...

Orta boy, köpüklü, sütlü, karton bardak, cam, ekstra karamel, sıcak ya da soğuk... Ne olduğunu anlamadınız değil mi? Bunlar sizin kahve içme konusundaki başlıca tercihleriniz. Sizin için araştırdık ve kahve içme alışkanlıklarınız üzerinden, aslında sizin nasıl biri olduğunuz sonucuna kadar ulaştık. İşte sonuçlar...1. Lattesiz yapamayanlardan mısınız?


Basit yaşamayı seviyor, karmaşık işlerden uzak durmayı tercih ediyorsunuz. Sizin için kolay olan en güzeli!2. Frappuccinom olmadan asla mı diyorsunuz?


Çok sevdiğiniz şeylerden, sağlıklı yaşam uğrana vazgeçenlerdensiniz siz. Sağlıklı yaşam konusunda hassassınız ve bu yaşam tarzına ulaşmak için elinizden geleni yapıyorsunuz. Hedefleriniz sizin için çok önemli. Kendinden ödün vermeden yaşamayı ilke edinenlerdensiniz.3. Her şeyin büyüğü kahvenin küçüğü mü tercihiniz?


Siz muhtemelen arkadaşlarınız tarafından kararsız biri olarak görülüyorsunuz. Çoğu zaman bazı tercihler konusunda birilerinden destek arıyor olabilirsiniz. Değişmelisiniz. Çünkü değişmeyen tek şey değişimin kendisidir, korkmayın!4. Buzlu karamelli macchiato sizin için biçilmiş kaftan mı?


Siz muhtemelen sabahları erken uyanmayı sevmeyenlerdensiniz. Erken uyandığınız her gün bir çile gibi yaşanıp gidiyor hayatınızda. Bu alışkanlığınız sizi çoğu zaman zor durumda bırakıyor olabilir. Ama ne yapalım, siz böylesiniz...5. Chai Tea Latteciler buraya!


Siz muhtemelen eskiye sadık insanlardansınız ve geçmiş yaşantınız, anılarınız sizin için çok kıymetli.6. Americano!


Üzgünüz söylememiz gerek, siz bir kafein aşığısınız. Genel olarak çok tutarlı bir insan olarak bilinirsiniz ve düzen delisisiniz.7. Buzlu kahve! Sıcak yaz günlerinin vazgeçilmezi...


Hayata ve insanlara karşı cool bir bakış açısına sahipsiniz. Belki de dünya yansa umrunuzda değil. Bir bardak buzlu kahvenizle tüm olan biteni seyre dalabilirsiniz!8. Bitki çayı ya da hiçbir şey!


Sağlık sizin için her şey! Hayatın tadını çıkararark yaşamayı iyi biliyorsunuz. Şanslısınız!9. Espresso! Oww çok sert!


Siz ihtişamı ve gösterişi sevenlerdensiniz. Her şeyi en yükseklerde yaşayan, güven ve saygıya çok önem veren insanlardansınız.

Kaynak: www.diply.com

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş