Tolga Abi'nin ortağı açıkladı: Küfür olayı doğru

Yıllar evvel "Hugo" programına telefonla canlı bağlanan bir çocuk, yarışmayı kaybetmesine sinirlenip sunucu 'Tolga Abi'ye küfretti mi?

Tolga Abi'nin ortağı açıkladı: Küfür olayı doğru

Sosyal medya günlerdir bunu tartışıyor. Olaya en yakın isimlerden biri hurriyet.com.tr'ye konuştu. Tolga Garipoğlu ile birlikte Hugo programının yapımcılarından olan Alphan Manas, "O küfür olayı doğruydu. Tolga bana kendisi aktardı" dedi. Ancak olayın video kanıtı hala ortada yok.

1990'ların başında yaşandığı iddia edilen olayın bir efsane olduğunu söyleyen Hugo sunucusu Tolga Garipoğlu, bunu kanıtlayana araba vaat etmişti.Garipoğlu kendinden emindi. Kanal 6'da yayınlanan o programın videosu da yıllardır ortaya çıkmayınca, televizyonda o anlara şahit olduğunu iddia edenler dahi kendi hafızalarını sorgulamaya başladı.Ancak son gelişmeler "O efsane değil, gerçek" diyenlerin elini güçlendirdi.Önce, Ekşi Sözlük'ten "unknowns" adlı kullanıcı, Kasım 1993'te yazılan köşe yazılarını araştırıp "Hugo'da küfrün" izlerini buldu.Erdoğan Sevgin ve Barbaros Yüksel'in köşe yazılarında 'Tolga Abi'nin başına gelen tatsız canlı yayın olayı anlatılıyordu.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş