Tüyleri diken diken eden kehanetler

Etrafımızda olan biten garip olayların yıllar öncesinden ortaya atılan kehanetler olduğuna kanıtlar.

Tüyleri diken diken eden kehanetler

1. St. Nilus kehanetleri, St Nilus, 5. yy da yaşamış St John'un öğrencisi olan münzevi bir keşiş idi. Kesin tarihleri belli olmamakla birlikte 20. yy ile ilgili bir çok kehanette bulunmuştur. Bu kehanetlere göre; 1900 yılından sonra, insanlar anlaşılmaz bir tavır takınacaklar. Deccalin gelme zamanı yaklaştığında, insanların kafasında şehvetli tutkular bir bulut yığını gibi büyüyecek .
2. Alois Irlmaier, 21. yüzyıldan bu yana bir çok insan, üçüncü dünya savaşının Orda Doğu'da başlayan sorunlar ile ortaya çıkacağını düşünmektedir, tıpkı 1950'li yıllarda yaşamış ve bunu tahmin etmiş olması gibi.
3. Baba Vanga, 1911 ve 1996 yıllarında yaşamış olan Baba Vanga şifalı otlar satan ve mistik güçlere sahip olduğuna inanılan görme engelli roman bir kadındır. Vanga, halk arasında mistik güçlere sahip olduğu duyulduktan sonra ciddi derecede ün kazandı.
4. Fatıma'nın mesajından açıklanan bir bölüm ise şöyle: "Yirminci yüzyılın ikinci yarısında büyük, çok büyük bir savaş çıkacak. O zaman gökten ateş ve duman düşecek ve denizlerin suları , göğe doğru köpüklerini kusarak buharlaşacak, ayakta olan her şey baş aşağı gelecek."
5. Ursula Southeil hiç kuşkusuz insanlık tarihinde bilinen en büyük kehanetçi olarak görülebilir. düşünülebilir. Kehanetlerinden bazıları ise şöyledir. "At olmadan ilerleyen bir at arabası gelecek ve tüm dünyaya keder ve üzüntü salıcak." "Hızlı bir göz kırpma gibi, erkeklerin düşünceleri her yerlerde uçuşacak. Ve büyük mucizeler su ile gelecek, ne ilginç, bu hala doğru."
6. Mitar Tarabich, Mitar Tarabich Sırbistan'da 1829 – 1899 yıllarında yaşamış az bilinen bir kahindir fakat Sırbistan'ın 19.yy'daki politik olayları ile ilgili bir çok öngörüsü doğru çıkmıştır ve ikinci dünya savaşını tahmin etmiştir.
7. Robert Nixon, 15. yy da İngiltere'nin Cheshire şehrinde yaşamış küçük bir çiftçi idi. Kehanetlerinden en ilginçleri, "Herkesin ağzında bacaları olacak (sigara)." "Bir tınaz ve iki ağaç arası büyük bir savaş olacak (St. Albans savaşı)." bunlara ek olarak Ay'a roketlerle yolculuğun mümkün olacağını, ses kayıt cihazlarının ve ampüllerin üretileceğini idda etmiştir. Sarayda, bir aşçının yanlışlıkla dolaba kitlemesi sonucu, kendisinin ölümünü tahmin ettiği biçimde yani açlıktan ölmüştür.
8. Beyaz at kehaneti 1843 yılında, Mormon dininin kurucusu olarak görülen Joseph Smith tarafından ortaya atılan kehanettir. Bu kehanete göre, Amerika'da daha önce hiç görülmemiş büyüklükte korkunç bir devrim olacak . Bu devrimde Amerika yüksek hükümetini kaybedecek, yeryüzünde ki tüm kötülükler bu ülkede deneniyor olucak.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş