Yengeç burcundan arkadaşı olanların yakından tanıdığı 10 davranış

Yeri geldiğinde annemiz, babamız olan yeri geldiğinde de acımasız kıskaçlarıyla can yakan yengeçler için, mağdurlarına nasıl bilirsiniz dedik.

 1.  Şüphecilik karakterleridir.

  Herkese şüpheyle yaklaşırlar. En güvenilir insan bile olsanız şüphelenecek bir şey buldularsa vay halinize. Peşinizi bırakmaz.
   
 2.  Çok iyi yemek yaparlar.

  Becerikli, hızlı ve zevk sahibidirler. Bir anda öyle mükellef bir sofra hazırlarlar ki gözlerinize inanamazsınız. Tembel diyenler utansın.
   
 3.  Kıskançtırlar.

  Sevdiklerine karşı kıskançlık dozları yüksektir. Şüphecilikleri kıskançlıkla birleşirse ilişkilerinde çok zorlayıcı olabilirler. Hayal dünyasında değil mantık çerçevesinde değerlendirirler. Çoğunlukla haklı çıkarlar.
   
 4.  Alınganlık tavan yapmıştır.

  Neşeli görüntülerinin ardında her an her şeye alınacak çocuk gibi küsmeye hazır potansiyelleri vardır.
   
 5. Kıskaçları vardır.

  Adı üzerinde yengeç işte. Sevgileriyle boğabildikleri gibi aynı zamanda da kızdıklarında ya da alındıklarında kıskaçlarını çıkartıp tahmin edemeyeceğiniz kadar can yakarlar.
   
 6. Gereksiz sorumluluklar üstlenirler.

  Bir bakmışsınız herkesin annesi, ablası, babası, abisi. Kendi anne ve babaları da dahil. Herkesin sıkıntısına ya da yardımına koşar yapabilecekleri ne varsa sonsuz destek olurlar. Arkadaşça uyardığınızda da size kızarlar. Aman kıskaçlara dikkat.
   
 7.  Eleştirilmekten nefret ederler.

  Eleştiriye asla tahammülleri yoktur. Kıyafetine söylediğiniz basit bir söz için bile dünyayı başınıza yıkabilirler.
   
 8.  Güzel içerler.

  Sıvılar konusunda başarılıdırlar. Hayattan, evlerinden keyif alırlar. Şahane yemekler yaptıkları gibi şahane şeyler içmeye de bayılırlar. (Su konusunda net bir veri toparlayamadık.)
   
 9.  Altıncı hisleri çok kuvvetlidir.

  İnsanları çok iyi tanırlar. Analiz ederler ve hemen kaynaşmazlar. Arkadaşlarına insanları tanıma konusunda oldukça yardımcı olurlar.

 10. Biriktirirler…

  Sürekli biriktirirler insanları, davranışları, eşyaları. Evleri dolar taşar. Kullanmadıkları eşyaları ve kıyafetleri bir türlü atamazlar. Koydukları yerleri de sürekli karıştırırlar. ‘Kurtul artık şunlardan’ demeye kalkmayın kıskaçları unutmayın.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş