Yeni 1 fenomen mi: Makyaja kattığı enteresan yorumlarıyla ‘Danla Bilic’

‘Make up artist’leri severiz, hele de Danla Bilic gibi komik olanlarını daha da bir severiz! Hadi gelin sizi onun eğlenceli tespitlerle dolu videolarıyla tanıştıralım!

Yeni 1 fenomen mi: Makyaja kattığı enteresan yorumlarıyla ‘Danla Bilic’

Geçtiğimiz gün bir arkadaşım bahsetmişti Danla Bilic isimli genç YouTuber’dan. Ama ne bahsetmek… Hakkında söylediği övgü dolu sözleri Danla duysa (hoş, zaten bu haliyle aşinadır kendisi iltifata) kanat takıp uçardı herhalde. Neyse, tesadüftür ki bugün de yakın çevremdeki başka biri söyledi, o da tanışmış Danla’nın hayatın içinden tespitlerle dolu makyaj videolarıyla. ‘Şaşırmadım’ desem, yalan. Meğer ‘Danla’yı tanımayanlar’ olarak biz çok azınlıkta kalmışız.

Öyleyse gelin onu tanımıyor olanlarınız varsa hemen konuyu açıklığa kavuşturalım; Danla Bilic isimli YouTuber günlük hayatın içinden cımbızla çektiği bazı şahsi tespitlerini yine son yıllarda aşinası olduğunuz klasik makyaj videolarıyla birleştiriyor. Sonuç olarak da tabii ‘ortaya karışık’ bir şey çıkıyor; hem makyaja dair püf noktalarını içinde barındıran hem de yer yer komedi unsurlarıyla dolu bir şey gibi yani.

Haberiniz olsun Danla her Cuma saat 18.00 civarı yeni bir makyaj videosu paylaşıyor. Meraklısına :)

Bakın işte o videolardan ikisi.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş